Подружня пара створила вражаючий сет обладунків ведмедя з» відьмака “

76

Умілі ентузіасти постійно доводять: фанатська скрупульозність і увага до дрібниць здатні створити щось таке, чому бездушні фабричні лінії тільки позаздрять. До числа таких “крафтових” речей можна сміливо віднести обладунки школи ведмедя з “відьмака 3”, які один з користувачів reddit збирав кілька років.

Геймер з ніком alswulf-досвідчений косплеєр. Разом з дружиною він зробив справжні обладунки школи ведмедя з третього “відьмака” – улюблений сет броні для танків. Вкрай деталізована репліка вбрання складається зі справжньої кольчуги, металевих пластин, а також шкіряних елементів: підсумків, ременів, рукавичок, піхов та іншого. При цьому обладунки були створені в двох варіаціях: одна чоловіча для косплеєра-геральта, а інша — для цирі. На такий вражаючий проект у пари пішло близько двох років.

Менш ніж за добу пост злетів в топи тематичного розділу reddit і зібрав безліч коментарів і реакцій. Окремо користувачів вразила фраза» наш коваль”, яку автор поста застосував на адресу майстра, який створив металеві елементи обладунку. Так-так, в той час як у кого-то є особисті лікарі або стилісти, у справжніх відьмаків завжди є власні ковалі. Навіть якщо це просто косплеєри. Подивитися інші фотографії комплекту броні можна тут. Виглядає, треба сказати, вражаюче.