Оновіть навігаційне програмне забезпечення MFD2 на VW Passat B6

  608

  Нещодавно я виконав завдання оновлення навігаційного програмного забезпечення на автомобілі Volkswagen Passat B6 2006 р., для чого потрібна установка останньої версії вбудованого в пристрій вбудованого програмного забезпечення (прошивка) і запит на читання резервних копій карт у вигляді записаних дисків карт (за замовчуванням читаються тільки оригінальні, натиснуті диски) ).

  1. Визначення типу і моделі навігації
  «VW Passat B6 заводська навігація» – першим кроком є визначення типу вбудованої навігації. Після первісного пошуку з’ясувалося, що автомобіль може мати цілих три типи навігації з різними можливостями.
  Перший – це MFD2 DX Navigation, який читає карти з компакт-дисків в системі DX. Це виглядає як на картинці нижче:

  Другий, найбільш часто використовується, – це Navigation MFD2 DVD C, який читає карти Європи на DVD. Ось чим оснащена машина.
  Обновите навигационное программное обеспечение MFD2 на VW Passat B6

  Дуже легко розрізнити ці два типи навігації по іменах кнопок. DX має ESC праворуч, а DVD має «обертову стрілку». Крім того, існують різні назви кнопок Tele Mute, Aux Dest. Я також напишу, що обидві навігаційні системи не дозволяють відтворювати DVD-фільми, в той час як вони читають музику з аудіо-CD.

  Третій – це дуже функціональна навігація VW RNS 510 з сенсорним дисплеєм, жорстким диском і можливістю відтворення фільмів DVD і музики MP3 / WMA.
  Обновите навигационное программное обеспечение MFD2 на VW Passat B6

  2. Завантажте та встановіть останню версію прошивки
  Кожна навігаційна система має свою прошивку, тобто внутрішнє програмне забезпечення для управління пристроєм. Періодично виробник випускає оновлення, дозволяють поліпшити пристрій або додати нові функції. Варто пам’ятати, що оновлення прошивки пов’язане з певним ризиком, тому що якщо щось піде не так, обладнання може виявитися марним. Тому важливо, щоб під час установки не було перебоїв в подачі електроенергії, краще всього робити це при працюючому двигуні або повертати ключ, коли двигун не працює, і навіть підключати акумулятор до зарядного пристрою.

  Останні завантаження прошивки:

  MFD2 CD, Firmware_MFD2_CD_DX_EN_PL.zip :

  https://rapidu.net/7277854481/Firmware_MFD2_CD_DX_EN_PL.zip

  MFD2 DVD, Firmware_MFD2_DVD_PL_EN_with_Unlock_DVD.zip (програмні опису 28, 30 європейські, 47, 49, 50 американські)

  https://rapidu.net/2777854812/Firmware_MFD2_DVD_PL_EN_with_Unlock_DVD.zip

  Крек для VW T5 і Toureg на v30

  https://rapidu.net/1022811625/RNS2_TP16_SW30_PL.zip

  Завантажені архіви містять образи компакт-дисків, які ми записуємо на компакт-диски. Запис у форматі ISO дозволяє практично будь-яку програму записи , зображення «MDF / MDS» записуються у Alcohol 120%, а «NRG» в Nero. Універсальна програма ImgBurn.

  Особисто я використовував останню версію прошивки для DVD MFD2, видання для Європи, версія 30, на додаток до польської мови. Якщо хтось хоче мати меню польською мовою, негайно завантажте версію 30 PL, тому що це та ж прошивка, що і версія 30 EN, але на нашому мовою.
  Після запису на компакт-диск Verbatim навігація зчитувала його, відображаючи інформацію про поточну версію програмного забезпечення навігації від 2005 року і версії з диска 2007 року. Після прийняття почався процес установки, тривалістю близько 35 хвилин, успішно завершений. Адже прошивка була оновлена до останньої версії, крім того, меню польською мовою.
  Обновите навигационное программное обеспечение MFD2 на VW Passat B6

  Установка:
  Обновите навигационное программное обеспечение MFD2 на VW Passat B6

  Короткий опис:
  Обновите навигационное программное обеспечение MFD2 на VW Passat B6

  3. Розблокування читання записаних дисків з картами
  Навігація має вбудований захист, яка не дозволяє читати неоригінальні записані диски з картами. Однак після покупки карт рекомендується створити резервну копію і використовувати диск, а також покласти оригінал в шафу, щоб не подряпати і не пошкодити його. Для того щоб навігація могла читати записані диски, необхідно завантажити «розблокування», яка в дійсності полягає в завантаженні одного файлу в пам’ять навігації. Якщо ми цього не зробимо, записані диски не будуть прийняті.

  Розблокування є в архіві прошивки навігації. Після завантаження розпаковуємо і записуємо образ диска на звичайний CD. Потім встановіть навігації, що займає 1-3 секунди. Процес постійно зациклюється, ми повинні витягнути диск вручну, інакше він буде тривати вічно.

  4. Запис резервних дисків з картами
  Щоб мати можливість використовувати останні карти, необхідно завантажити останню версію прошивки v.30 і «розблокувати», якщо ви хочете використовувати записані диски.
  Після виконання цих умов ми готуємо резервну копію оригінального диска з картою, яка полягає у створенні образу диска і його запису. Карти великі, їх потрібно записувати двошарові двошарові диски DL 8.5 GB.

  Як правильно записувати диски з картами для навігації
  Виконання декількох умов необхідно для того, щоб записаний диск працював взагалі. У мене була невелика проблема з цим, але після кількох спроб мені це вдалося.

  • ми купуємо DVD DL (двошарові) диски. Вони можуть бути як DVD + R DL (плюс), так і DVD-R DL (мінус). Особисто я записав на диски EMTEC +, хоча з іншими проблем бути не повинно.
  • Вибір рекордера: на якому рекордері ми будемо записувати диски, залежить від того, чи буде він працювати. По своєму досвіду можу написати, що при запису на TSSTcorp CDDVDW SH-S222A (Samsung) на настільному комп’ютері всі диски ходять. У свою чергу, диск, записаний на зовнішній USB-рекордер Lite-on, не працює. Багато хто кажуть, що диски, записані на ноутбуках, не йдуть – я не перевіряв. Тому, якщо диски не працюють, ми намагаємося записати їх на інший рекордер.
  • вибір програми запису: образи дисків зазвичай у форматі ISO, який підтримує всі програми для запису. Часто ви також можете шукати зображення у форматах «MDF / MDS», які створюються і підготовляються для запису в програмі Alcohol 120%, яка, проте, є комерційною, тому нам необхідно мати ліцензії на неї.
   . І тут дуже важлива умова: записаний диск обов’язково повинен бути встановлений на Тип книги на DVD-диску . Це означає, що записувані диски DVD + R, DVD-R та DVD-RW вважаються тільки для читання DVD-ROM. Оригінальний картографічний диск являє собою просто DVD-диск, тому це обдурить читача в навігації і підвищить сумісність.
   Міняємо тип книги в налаштуваннях програми запису. Особисто я втратив 2 DVD, записавшись у програмі Alcohol, яка при налаштуваннях за замовчуванням залишає незмінним тип книги, що ідентифікує даний диск, тобто, якщо ми записуємо диск DVD + R DL, диск буде мати тип книги DVD + R DL. У параметрах у розділі «Запис» параметр «Встановити тип книги на DVD-ROM для дисків DVD + R» не вибрано за промовчанням. Після запису 2 дисків без цієї функції диски взагалі не були прийняті навігацією, відображається повідомлення «Невірний DVD». Я не пробував з обраним варіантом.
   Мені вдалося записати повністю працюючий DVD-дисків ImgBurn , який за замовчуванням встановлює тип книги в DVD-ROM, що дозволяє записувати більшість форматів образів дисків, і я рекомендую використовувати його. Тим не менш, диск записаний у ImgBurn, з типом книги DVD-ROM, але зовнішній рекордер не працює, навігація не приймає його. У додатку ми також можемо перевірити, до якого типу книг належить цей диск. Вставляємо диск в привід, запускаємо програму, вибираємо один з варіантів. Інформація про диск буде відображатися праворуч. В розділі Інформація про фізичну форматі (ADIP) – Тип книги вказує тип диска, наприклад, DVD + R, але цей параметр не враховується. Щоб навігація могла прийняти диск, програма запису повинна замінити байт, що відповідає за ідентифікацію диска. У полі «Інформація про фізичну форматі (остання запис)» тип книги повинен бути встановлений на DVD-ROM. На основі цього значення навігація ідентифікує диск. Якщо тут немає DVD-ROM диск не буде працювати.
   Обновите навигационное программное обеспечение MFD2 на VW Passat B6 Хороша програма для запису диска з картою також відома як Nero, яка, наскільки я пам’ятаю, також автоматично встановлює тип книги на DVD-ROM.
   Згідно з рекомендаціями, швидкість запису також важлива. Запис має відбуватися на найнижчій швидкості, я сам вибрав 2,4 х, але в реальному житті привід записував зі швидкістю 4х, тому що він не може сповільнюватися. Проте диск працює відмінно. Більш повільна швидкість запису зменшить кількість помилок запису.

  5. CD з картою однієї країни
  Можна змінити оригінальне зображення диска з картами Європи та підготувати меншу зображення для однієї країни, наприклад, Польщі, що дозволить записувати на звичайний DVD. Однак у моєму випадку це не спрацювало, навігація не може слідувати заданим маршрутом, що проявляється в повідомленнях від вчителя «ваша позиція поза цифрового діапазону доріг».

  Підводячи підсумок, щоб мати оновлену навігацію DVD MFD2, ми завантажуємо в такому порядку:

 • остання прошивка для Європи v.30, оригінальна англійською або польською польською мовою