Як знайти потрібний торрент

352

Якщо Ви вже стали більш просунутим користувачем інтернету, прочитавши статтю Що таке торрент і трекер, то має бути у Вас виникло питання “А звідки качати то тепер торренти і як знайти?”. Зараз будемо розбиратися в цій справі…

У тій статті я писав, що існують спеціальні торрент трекери, в яких зібрано багато чого потрібного і в першу чергу потрібно знайти їх і качати звідти. Чому саме звідти? Та тому що ці трекери є внутрішніми і там Ваша швидкість завантаження буде максимально можливої.
Але у цих трекерів є один недолік. Багато залежить від адміністраторів і користувачів цього ресурсу. Якщо вони відносяться халатно, то файлів буде мало і вони будуть старі. А хочеться ж чогось нового завжди… От тоді і доводиться вдаватися до допомоги інших трекерів, не внутрішніх.

Щоб Вам не потрібно було блукати в пошуках потрібного файлу, можна скористатися послугами Пошукових Систем і спеціальних програм.

Як шукати торренти в пошуковій системі?

Дуже часто для пошуку торрентів використовують Пошукові Системи. Ось тільки не завжди вдається знайти… А чому? Та тому що неправильно шукаєте, панове!

Візьмемо, наприклад, всіма улюблений і всемогутній Google. Ось як зазвичай виглядає пошук:


Знайшли торрент? Немає… І не знайдете навіть якщо додасте в пошукову фразу торрент.

Щоб грамотно і правильно знайти, в пошуковик гугл потрібно вставити filetype:torrent і тоді результат буде таким, який нам потрібен:
Как найти нужный торрент

Бачите різницю? Ось тільки пошук буде в основному за буржуйським трекерам…

Схожий принцип і у мого улюбленого пошуковика Нигма, але він хороший. За це я його і поважаю.
Вводимо назву і отримуємо вже практично те, що потрібно:
Как найти нужный торрент

Тут можна одразу натиснути на “Торренти за запитом” або ж трохи підкоригувати пошуковий запит, додавши слово торрент в кінці. В результаті отримаємо шукане:
Как найти нужный торрент

Те ж саме і з пошуком від Яндекса. Тільки там трохи більше продуманее, ніж у гугла:
Как найти нужный торрент

Тут можна навести курсор на кнопку “торрент” і тоді в пошукову фразу додасться це слово. Тому буде правильніше відразу з ним писати фразу. В результаті отримуємо:
Как найти нужный торрент

Порівняно з гуглом, перевагу буде віддано російським трекерам.

Інші Пошукові Системи не буду розглядати, вистачить і цих. З рештою самі можете розібратися.

Пошук торрентів за допомогою програми

Існує кілька спеціалізованих програм, які дозволяють шукати безпосередньо в них торрент-файл за трекерам. Додатковою можливістю такого пошуку є те, що Ви можете скачувати файли знайдені безпосередньо з програми (не у всіх правда).

Сама популярна і поширена програма для пошуку торрентів – це HAL
Офіційний сайт

Завантажити останню версію прямо з оф. сайту

Особливо розписувати програму не буду, тому що це занадто довго для цього знадобиться окрема стаття.
Вона абсолютно безкоштовна, легко і швидко шукає торренти по десяткам трекерів, а так само має вбудований браузер, щоб переглянути інформацію про файл через програму і на сайті трекера. З мінусів тільки те, що вона не може качати сама знайдені файли. Потрібно щоб вже був встановлений який-небудь торрент-клієнт.
Загалом хороша програмка:
Как найти нужный торрент

Іншою програмою (якої я сам довгий час користувався) для пошуку торрентів є MediaGet
Офіційний сайт

Програма має свій медіа-плеєр, що дозволяє переглядати відео файли безпосередньо в ній. Правда я ніколи ним не користувався. Може розділяти знайдені і скачані файли за категоріями, а так само створювати свої торрент-файли. Загалом це звичайний торрент-клієнт з підтримкою пошуку і зі своїми “плюшками”:
Как найти нужный торрент

В принципі цих двох програм цілком може вистачати, але для загального ознайомлення покажу ще пару програм, щоб Ви мали уявлення про них.

Програма Free Torrent Search
Как найти нужный торрент

Офіційна сторінка сайту

Завантажити останню версію відразу з оф. сайту

Вона буржуйська, тому шукає лише по 10 найбільшим торрент-трекерам всієї планети. Знайдете серед них те, що шукайте – не знаю… Робота з програмою дуже проста – пишіть пошукову фразу, вибираєте по яким трекерам шукати і тиснете кнопочку.

Ще одна програма для пошуку – це TorSearch. Вона російською і не вимагає установки (портабельная).
Офіційний сайт

Завантажити останню версію прямо з оф. сайту

Інтерфейс дуже простий. Налаштувань практично немає, а якщо точніше, то вони виведені безпосередньо в саму програму. При тестуванні я так і не зміг знайти що хотів, хоча шукав той самий фільм, який шукав в пошукових системах. Може у Вас вийде… А може і нічого не вийде, оскільки програма не оновлюється вже з 2010 року.
В ідеалі повинно показувати ось так:
Как найти нужный торрент

але у мене так і не знайшлося нічого. Навіть якщо я міняв пошукові фрази та критерії.

Окремо хотів Вам показати сайт, призначення якого пошук торрент-файлів по трекерам. Отакий сайт-пошуковик. Ось тільки він часто глючить і зависає, але тим не менш має всякі “плюшки” у вигляді плагінів і розширень. Я цей сайт “мучив” пару днів, щоб він видав мені хоч щось, але так і не домігся належної працездатності. Лише одного разу видав що за запитом “rammstein” нічого не знайдено. Думаю навіть не варто публікувати тут його посилання.

На цьому все, шановні читачі. Що вибрати для пошуку торрентів – сайт, пошуковик або програму, вирішувати Вам. У всіх способів є свої плюси і мінуси.