Джордана брюстер висловилася про спін-офф «форсажу» про жінок

22

В даний час « форсаж » є однією з найбільших франшиз в голлівуді, і мало хто в 2001 році, коли вийшла перша частина, міг подумати, що вона стане такою. Як відомо, основна сага незабаром підійде до свого завершення, але сама франшиза продовжить розвиватися різними шляхами.

У свою чергу, розмови про жіночий спін-офф « форсажу » почалися після того, як актриса мішель родрігес вперше заявила про такий проект. Ідея також отримала підтримку від особисто віна дизеля та інших виконавців, а в 2019 році з’явилася інформація, що над сценарієм до фільму працюють відразу кілька фахівців – ніколь перлман, ліндсі беєр і женева робертсон-дуорет. З тих пір було трохи оновлень, але зірки ” форсажу “, джордана брюстер і мішель родрігес, продовжували висловлювати свою підтримку щодо відгалуження.

Більш того, в недавній розмові з эшем кроссантом з screen rant виконавиця ролі мії в черговий раз заявила про бажання зіграти в спин-оффе « форсажу », повністю присвяченому жіночому колективу:

Я б хотіла це побачити, і було б сумно не зробити це, тому що у всесвіті так багато талантів, включаючи наталі [еммануель], хелен міррен, шарліз терон та інших. Якби ми зібрали всіх разом, це було б просто здорово.

Дійсно, за минулі роки у всесвіті “” з’явилося безліч цікавих жіночих персонажів » і з кожним релізом список тільки поповнюється. Відсутність прогресу в жіночому спін-оффі не означає, що фільм “мертвий”, але, враховуючи, що багато виконавців, включаючи віна дизеля, хочуть побачити проект, швидше за все, офіційний анонс є питанням часу. Зрештою, сиквел “хоббса і шоу ” знаходиться в тому ж стані-всі знають, що фільм буде, але будь-які подробиці просто-напросто відсутні.