Windows 10 Build 10565 став доступний для Windows Insider!

376Цей тиждень обіцяє бути спекотною для учасників програми Windows Insider. І починається все з виходу нової збірки Windows 10 для ПК. Нагадую, що на цьому тижні ми також чекаємо збірку Windows 10 Mobile, але це не сьогодні. Що ж, збірка 10565 стала доступна на швидкому каналі оновлень, так що швидше перевіряйте на наявність оновлень і паралельно читайте нашу статтю про зміни у цій збірці!

Нововведення

Повідомлення, дзвінки і відео Skype

Раніше компанія обіцяла інтегрувати універсальні програми Skype, що називаються тепер «Повідомлення» і «Дзвінки», в Windows 10, що і сталося. Ці програми дозволять вам швидко і легко здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення користувачам Skype абсолютно безкоштовно, використовуючи Wi-Fi, 3G і 4G (як і зазвичай, стягується плата за використання трафіку). На цій збірці ви можете подивитися і оцінити нові інтегровані можливості, які з’являться в новій збірці Windows 10 Mobile. Обов’язково протестуйте швидкий відповідь на повідомлення в «Центрі повідомлень» без відкриття самого додатка. Поки це рання реалізація цієї можливості, так що ви можете зіткнутися з деякими проблемами при використанні.

Попередній перегляд вкладок в Microsoft Edge

У Microsoft Edge тепер можна подивитися попередній перегляд відкритої вкладки, щоб дізнатися, що ж у ній знаходиться, не перемикаючись між ними. Для цього всього лише потрібно навести на потрібну вкладку. Компанія просить протестувати цю можливість і відправити свій відгук.

Синхронізація «Обраного» і «Списку для читання» в Microsoft Edge

У цій збірці з’явилася початкова реалізація синхронізації Microsoft Edge. Вона синхронізує «Вибране» і «Список читання». Вона може працювати не зовсім стабільно, так що тестуйте і пишіть відгуки.

Поліпшення Cortana

Cortana тепер може інтелектуально розуміти ваші замітки і встановлювати нагадування, засновані на місці, часу і числі, які вона розпізнає у вашій замітці. Цікава функція, чи не так?

Також з’явилися деякі нові цікаві функції Cortana, які допоможуть вам стежити за дозвіллям, включаючи вивід інформації про кіно і нагадування про подію. Голосовий помічник буде відслідковувати ваші замовлення фільмів і квитки на заходи через вашу електронну пошту. За дві години до початку ви отримаєте корисну інформацію, щоб переконатися, що ви знаєте як дійти до місця, щоб бути там вчасно. Також ви зможете замовити таксі прямо з Cortana.

Більш гарні заголовки вікон

Завдяки зворотного зв’язку, в цій збірці з’явилася можливість розфарбувати заголовки вікон яскравими квітами, відповідними іншій кольоровій схемі. Налаштувати колір можна, перейшовши в «Настройки» -> «Персоналізація» -> «Кольору». Функція працює тільки в тому випадку, якщо «Show color on Start, Taskbar, Action Center, and Title bars» включений.

Поліпшене контекстне меню «Пуск»

Ви точно помітите деякі зміни в контекстному меню «Пуск». Так були додані нові іконки в меню зміни розміру плиток.

Нові іконки

Інсайдери дуже люблять нові іконки! У цій збірці з’явилося відразу кілька нових іконок для пристроїв (можете подивитися в Диспетчері пристроїв). А, так. Редактор реєстру, нарешті, отримав нову іконку!

Поліпшення в активації системи

У компанії отримали досить багато відгуків з приводу системи активації Windows 10, особливо від тих, хто скористався безкоштовним оновленням Windows 7 і 8.1.

Схема активації дещо змінена. Якщо ви встановіть поточну збірку, а вона не активується автоматично, то ви можете ввести свій ліцензійний ключ від Windows 7, 8 або 8.1.

Для цього вам потрібно перейти до Параметри -> Оновлення і безпека -> Активація і змінити ключ продукту. Якщо ви робите чисту установку, то на етапі установки ви також можете ввести свій ключ продукту Windows 7, 8 або 8.1.

Докладніше про це ви можете прочитати в Insider Hub.

Управління принтером за замовчуванням

Компанія ввела новий режим, який буде робити принтером за замовчуванням останній використаний принтер. Ви можете управляти ці Параметри -> Пристрої -> Принтери та сканери. Можливість установки принтера за замовчуванням в локальній мережі була видалена.

Виправлення

Попередження в центрі оновлень більше не з’являється;

Фонове відтворення аудіо знову працює, так що Groove Music буде стабільно працювати в згорнутому режимі і програвати музику;

Виправлена проблема, коли, при натисканні на іконку системи в області сповіщень Windows Shell блокував відображення спливаючих меню, таких як аудіо, мережа і так далі;

Багато інсайдери скаржилися на занадто велику контекстне меню для користувачів, що використовують миша. Компанія внесла деякі зміни, щоб зробити їх менше для більш зручної роботи мишею;

Тепер ви можете закріплювати контакти з програми «Люди» в меню «Пуск»;

Виправлена проблема з відображенням деяких прикріплених додатків на панелі завдань. Їх іконка дублювалася;

Контекстне меню на робочому столі з прихованими значками знову працює;