FavBackup – резервне копіювання профілю веб-браузера

  251

  > Резервне копіювання даних вашого веб-переглядача дозволяє вам легко відновити налаштування у разі збою комп’ютера або переустановки системи. Резервне копіювання профілю, включаючи вибрані закладки на найбільш відвідувані сайти, повинно бути звичайною справою всіх користувачів, що не дозволить вам втратити всю конфігурацію браузера. У моїх попередніх записах я описав розташування профілю і способи резервного копіювання налаштувань браузера:

  • Резервне копіювання Internet Explorer
  • Опера бекап
  • Резервне копіювання Firefox
  • Резервне копіювання Google Chrome .

  Резервне копіювання може бути зроблено вручну або за допомогою спеціалізованих програм. У цій статті я представлю програму, яка дозволяє робити копії налаштувань і відновлювати їх у всіх популярних веб-браузерах.

  FavBackup – резервний профіль веб-браузерів

  Програма «все в одному», тобто «все в одному», оскільки вона підтримує браузери Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, Safari, Flock. Дуже цікава ідея, але інструмент в даний час не працює, остання версія 2.1.3 випущена в грудні 2011 року і не підтримує деякі з останніх версій браузера – він повністю не працює з Internet Explorer версій 10 і 11, він також не виявляє 64-розрядні версії.

  Сайт виробника
  Завантажити: остання версія (установка не вимагається, переносний тип)

  В залежності від браузера, програма дозволяє захищати закладки улюбленими сторінками та файлами cookie, збереженими паролями, історією і т. Д. Воно має два режими роботи: резервне копіювання з можливістю вибору елементів, які будуть включені в копію,

  • резервне копіювання з можливістю вибору елементів, які будуть включені в копію,
  • повне повне резервне копіювання всіх даних

  Функція відновлення працює аналогічно.

  Робота програми дуже проста. Інтерфейс розділено на декілька вкладок. Щоб зробити копію профілю, виберіть вкладку «Резервне копіювання», а потім значок обраного браузера. Виберіть елементи для захисту, виберіть місце для збереження резервної копії і профіль, який ми будемо копіювати. FavBackup підтримує дискові браузери і переносні версії – для цього ми вказуємо місце в «Основі розташуванні профілю». Після вибору всіх параметрів, натисніть Далі. Через деякий час у нас є резервна копія налаштувань. Технічно програма створює один файл з розширенням .dat, який містить всю конфігурацію браузера, але не дозволяє витягувати елементи.

  Відновлення також дуже просто – ми помічаємо елементи для відновлення, вказуємо місце розташування з файлом копії і профіль, який ми будемо відновлювати. Вибір профілю тут дуже важливий, тому що за замовчуванням обраний стандартний профіль встановленої версії браузера для відновлення профілю браузера в портативної версії ми вказуємо його місце «Місцезнаходження користувача профілю». Таким чином, ми також можемо витягти елементи з файлу резервної копії, вказавши місце, де програма повинна витягти вміст файлу. Після вибору всіх параметрів, натисніть Далі. У нас відновлені налаштування.

  FavBackup - резервное копирование профиля веб-браузера

  Корисні сполучення клавіш:

  Ctrl + I – Internet Explorer
  Ctrl + F – Firefox
  Ctrl + C – Chrome
  Ctrl + O – Opera
  Ctrl + S – Safari
  Ctrl + L – Flock

  Щоб викликати Full Backup, ми додатково натискаємо клавішу Ctrl, а для запуску Full Restore клавішу Alt.

  FavBackup підтримує Opera (до версії 12.17), Firefox і Google Chrome, а також в останніх версіях – місце розташування профілю і його зміст істотно не змінюються. Однак у випадку Chrome додаток не виявляє профіль встановленої версії, вам необхідно вказати його вручну. Гірше з Internet Explorer – він підтримується тільки до версії 8, взагалі не працює з останніми версіями 10/11. Але в цьому випадку у нас є спеціалізований інструмент, який підтримує всі версії IE, описаний в гілці про Internet Explorer – посилання нижче в розділі «Зв’язані записи» або натиснувши на тег «Веб-браузери»

  Підводячи підсумок, можна сказати, що FavBackup – дуже цікава програма, яка дозволяє створювати резервні копії налаштувань всіх популярних веб-браузерів, що дуже корисно для користувачів, які хочуть виконувати автоматичне резервне копіювання даних. Недоліком є відсутність підтримки останньої версії Internet Explorer, але це пов’язано з тим, що програма знаходиться у стані стагнації і в даний час не розробляється – сподіваюся, скоро з’явиться нова оновлена версія з поліпшеною підтримкою останніх версій веб-браузерів.