Blizzard пояснила відмову від tcp / ip і підтримки співвідношення сторін 21: 9 в diablo ii: resurrected

115

Керівник відділу blizzard entertainment по роботі з спільнотою diablo адам флетчер (adam fletcher) на офіційному форумі студії пояснив деякі рішення, прийняті командою diablo ii: resurrected напередодні релізу.

Джерело зображень: blizzard entertainment

Відмова від підтримки мережевої моделі tcp / ip в blizzard entertainment пояснили виявленими після технічного альфа-тестування «значними проблемами”, пов’язаними з безпекою.

” ми розуміємо, що видалення цієї функції стане серйозною перешкодою для талановитих моддерів мультиплеєра в нашому співтоваристві. Проте максимальна захищеність екосистеми [diablo ii: resurrected] для всіх наших гравців є нашим пріоритетом», — заявив флетчер.

Незважаючи на зміни, у геймерів залишиться можливість модифікувати окремі файли з параметрами умінь, предметів і так далі. Blizzard entertainment також нагадала, що клієнт оригінальної diablo ii з виходом ремастера нікуди не дінеться.

Підтримка ультрашироких моніторів в результаті минулої “бети” позбулася опції 21:9 (19:9 залишилася) — при такому співвідношенні сторін особливо віддалені вороги не реагували на далекобійні атаки гравців.

Нарешті за підсумками випробувань в пошуковик груп на консолях додали вкладки з босами, зонами та іншими параметрами (пандемоній, убердіабло і pvp/дуелі) для більшої свободи в навігації по мультиплеєрних активностей.

Реліз diablo ii: resurrected очікується 23 вересня на pc (battle.net), ps4, ps5, xbox one, xbox series x і s, а також nintendo switch. За словами флетчера, два головні завдання ремастера-зберегти дух оригінальної гри і зробити її доступнішою.