Все про файл формату SWF

493

Напевно кожен бачив на сайтах яку-небудь рекламну анімацію, при наведенні курсору миші на яку щось починає в ній змінюватися. Чи грав онлайн програми/ігри на сайтах (соц.мережі або інші). Навіть якщо зайти на цей сайт неіснуючої посиланню типу http://vindavoz.ru/100500 Ви потрапите приблизно на таку ж сторінку, створену на основі технології флеш анімації. А файл з розширенням SWF. Ось у цій статті описано, що це за файл, як його відкрити (наприклад пограти в офлайні в іграшку) і як змінити (для любителів).

Що за файл .swf ?
Файл SWF flash-анімація, створена за допомогою Adobe Flash або іншої програми для розробки flash-додатків. Флеш-ролики можуть містити як звичайний текст, так і векторні, растрові зображення, 3D-графіку (обмежено), аудіо, відео, сценарії на мові ActionScript.

Платформа Flash отримала дуже широке поширення в сфері створення інтерактивних додатків. Це можуть бути флеш-мультфільми, ігри, відеоролики (файли формату .FLV), web-сайти, створені повністю або частково із застосуванням даної технології.

Чим і як відкрити файл .swf ?
Тут є 2 варіанти:
1 варіант
Відкрити Swf в браузері.
Для того, щоб відкривалися swf-файли, в браузері повинен бути встановлений Flash player. Якщо Ви бачите такі анімації як у мене на сайті наприклад, то значить він у Вас вже є і можете не читати далі.
Якщо у Вас його немає, то для завантаження перейдіть на офіційний сайт Adobe і натисніть Завантажити (Можете зняти галочку якщо не хочете крім Flash player ще що-небудь встановлювати, раніше пропонували Гугл хром, зараз Маккафе).


Ну а далі по інструкції з сайту.

Для відкриття, запускаєте браузер (бажано створити нову вкладку в ньому), “берете” ЛКМ за Ваш файл swf і перетягуєте його в браузер.

2 варіант
Через програму.
Існує 2 хороші програми для відкриття таких файлів – це FlashProject.exe2,74 Mbcкачиваний: 7836 (оф. сайту не знайшов) і SWF Opener .
Всё про файл формата SWF

Щодо другої – вона безкоштовна, але англомовна і розробники що забили перестали випускати оновлення на неї і вона максимум для XP піде.
Якщо заблукаєте на сайті виробника і не знайдете як завантажити цю прогу:
вибираєте в верхньому меню вкладку Downloads
Всё про файл формата SWF

і там передостанній буде ця програма, тисніть на кнопку DOWNLOAD
Всё про файл формата SWF

Зрозуміло простіше перший варіант )
Але кому як….

Чим і як змінити файл .swf ?
Елементарно, заходимо на офіційний сайт і качаємо програмку SWiX Free.
Чем и как изменить файл .swf ?Чим і як змінити файл .swf ?

Ось ніби і все…