Компютерний вірус своїми руками

626

Невелика стаття по створенню “вірусу” Саме в лапках, тому що це зовсім не вірус, а зовсім нешкідливий файл. Цією статтею я б хотів довести до користувачів, що потрібно більше розбиратися в комп’ютерах і командах, щоб уникнути багатьох проблем. Покращуйте свою комп’ютерну грамотність Cool

Отже, я Вам покажу як можна змусити гальмувати комп’ютер стандартними засобами Windows . А якщо точніше, то я буду використовувати Командний рядок і її команди для написання файлів.

Ну що ж, почнемо створювати витівка Kikik

1) Відкриваємо Блокнот і вставляємо туди наступний код:

md c:\vindavoz
echo start c:\vindavoz\virus.bat>c:\vindavoz\virus.bat
del %0

Далі потрібно зберегти його (меню Файл – Зберегти як) з розширенням bat (наприклад vinda.bat). Не буду надто вдаватися в подробиці збереження.

Розкрию відразу карти, а точніше поясню (для тих хто не здогадався) що робить кожна команда.

md c:\vindavoz – командою md створюємо на диску С папку vindavoz

echo start c:\vindavoz\virus.bat>c:\vindavoz\virus.bat – найшкідливіша рядок Rolleyes Команда echo використовується для виведення повідомлень у вікні і за логікою вона повинна вивести start c:\vindavoz\virus.bat і заглохнути, але тут у нас стоїть знак >, який показує куди потрібно виводити це повідомлення, а саме файл c:\vindavoz\virus.bat . Тобто виходить що папка вже створена, а файл ще немає.

del %0 – видаляє сам себе Fufu Це той варіант, якщо Ви хочете скопіювати файл на комп’ютер жертви або змусите його/її самостійно запустити і він зникне. Ну а взагалі це більше для ознайомлення, ніж потрібна річ.

Після того, як запустити даний файл, він створить на диску З bat-файл з вмістом start c:\papka\virus.bat . Цей код всередині файлу означає що він буде запускати себе постійно!

Тепер залишилося тільки змусити жертву запустити цей файл (створений на диску С).
Робиться це теж досить легко. Достатньо прописати в кожному ярлику (бажано в тому, що найчастіше використовується, наприклад гра) шлях до нашого “вірусу” , а саме у полі Об’єкт пишемо “c:\vindavoz\virus.bat”.
Більш детально про ярлики читайте в ЦІЙ статті.

В результаті виходить такий замкнутий процес, коли файл запускає кожен раз сам себе, а це відображається на екрані як нескінченно довгий і швидка поява вікон командного рядка. Цей процес буде дуууже швидким і буде продовжуватися досить довго.
Але тут все залежить від оперативної пам’яті на комп’ютері-жертві, але вона все одно коли-небудь заб’ється від стількох процесів і комп зависне.

Весь процес можна зупинити, натиснувши кнопку Pause/Break

2) Тепер трохи модернізуємо це дія. Точніше змусимо “зациклитися” дещо “поважче”, наприклад стандартний редактор зображень Paint Smile

Код трохи зміню, щоб показати інший спосіб зациклення:
😡
start mspaint
goto 😡

У першій рядку створюємо мітку, у другому рядку запускаємо стандартний Paint, в третьому рядку повертаємося знову до мітки.

Вловили думка? Blush

Дізнатися, які ще можна використовувати стандартні програми/утиліти можна подивившись і прочитавши статтю Системні утиліти Windows

Замість стандартний і простих утиліт можна використовувати і “крутіші”, наприклад фотошоп або офіс )

3) Тепер знову трохи змінимо наш перший файл, але таким чином, щоб мало що могло йому допомогти Rolleyes Це вже більш серйозно, тому код і коментарі я приховую від незареєстрованих користувачів.
Код:
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Так, ми трохи змінили первісний вигляд, дещо збільшивши його. Що ж додалося? Перші два рядки та останню Ви вже знаєте, тому розпишу лише наступні:
Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.

Ну а далі все стає зрозуміло…
Поле для роздумів велике. Експерементуйте Nyu

Стаття по самостійному створенню шкідливого вірусу написана виключно в ознайомлювальних цілях!