Компанія Dyson і її новий виріб

270

Історія компанії Dyson є одночасно історією становлення бізнесу її засновника і власника Джеймса Дайсона. Завдяки його інженерного генія світло побачило винахід, який став основою для всієї подальшої діяльності фірми.

Д. Дайсон народився у місті Норфолк на сході Великобританії. Вже в 23 роки, будучи інженером за освітою, він став винаходити. Спочатку він створив швидкохідне морське судно, яке могло причалювати до необорудованному березі, потім садову тачку, пересувається по пухкому грунту.

Прорив у його діяльності стався в 1979 році, коли Дійсно задумався над конструкцією пилососа, яка б не мала недоліків і втрат потужності. Тривалий час він займався розробками і дослідами. Створене ним виріб працювало, ґрунтуючись на принципі дії циклонної установки. Вся пил відкидалась на периферію, до країв корпусу і виводилася у ємність для збору.

У 1986 році в серійне виробництво був запущений пилосос G-Force, який незабаром завоював приз на одній з дизайнерських виставок.

У 1993 році вийшов перший апарат бренду Dyson – DC01, зробив незабаром компанію лідером в країні з виробництва пилососів. Дуже швидко продукція фірми стала відомою в усьому світі.

Зараз компанія успішно працює і конкурує на ринку електронних пристроїв. Її щорічний прибуток складає понад 500 мільйонів євро, робочі місця організовані для майже 8000 фахівців.

Одна з останніх моделей компанії – пилосос V11 являє собою дуже цікаве і інноваційний виріб.

Пилосос для будь-яких поверхонь

Бездротовий пилосос Dyson V11 оснащений акумулятором, що дозволяє йому працювати одну годину автономно, без втрати експлуатаційних характеристик. Двигун апарату має цифрове управління. Він потужніше попередньої моделі на 20%.

Також варто відзначити щітку пилососа, яка вміє самостійно адаптуватися до будь-якого типу покриття убираемого підлоги.

Модель оснащена 3 мікропроцесорами, які відстежують її стан до 8000 разів в секунду. Їх розташували в датчику двигуна, всередині насадки і в акумуляторі.

Особливий інтерес представляє інтелектуальна система DLS. Вона визначає опір щітки насадки, після чого здійснює автоматичний обмін даними з чіпами двигуна та акумулятора. Все це призводить до формування потрібної потужності всмоктування, залежить від поверхні. Таким чином проводиться глибока очищення килимів і збільшується час роботи на твердих покриттях.

Завдяки високому крутному моменту насадки, потужність впливу досягає великих величин. У неї два типи щетинок: нейлонові, видаляючи бруд та антистатичні. В їх основі вуглецеве волокно, убирающее забруднення на підлогах і в щілинах.

Щітка має свій двигун, який здійснює її обертання зі швидкістю 60 об/хв. Продумана система ущільнень сприяє щільному приляганню всієї конструкції до поверхні.

Пилосос оснащений ЖК-дисплеєм для відображення інформації про продуктивність, обраного режиму потужності, часу, що залишився роботи. На екрані відображаються всі можливі проблеми, які можуть статися.

Акумулятор і двигун

Dyson V11 оснащений одним з найбільш потужних акумуляторів компанії, що складається з семи осередків. Катоди виготовлені зі сплаву нікелю, кобальту і алюмінію.

Двигун видає до 125 000 об/хв. Він оснащений трьома дифузорами. Перші два призначені для вирівнювання потоку повітря і зменшення турбулентності, збільшуючи потужність всмоктування. Третій допомагає зменшити шум.

Корпус двигуна виконаний зі спеціального пластику, що має оптимальні співвідношення маси і міцності. Вал імпелера зроблений з кераміки, витримує температуру до 1600 0С. Тому він міцніше і легше сталі.

У двигуні встановлений датчик тиску, оснащений цифровим управлінням. При виникненні засмічення тиск падає, він швидко передає інформацію мікропроцесору, дані про ситуацію виводяться на монітор дисплея. Користувач припиняє роботу, прочищає пристрій і воно знову готовий до прибирання.

Система фільтрації пилососа вловлює всю пил, бактерії, алергени з ефективністю до 99,97%. Є три режими роботи: «Авто», «Турбо» і «Еко». Кожен з них сприяє проведенню ефективної прибирання.

Вартість Dyson V11 в залежності від комплектації становить від 52 990 до 54 990 рублів.

Джерело: http://chvv.com.ua/