Гравці back 4 blood засмучені високою складністю і особливою частотою респавна

45

Гравці back 4 blood мали багато проблем зі складністю з моменту його випуску на початку цього місяця. У бета-версії back 4 blood деякі гравці хотіли більш складного виклику, але схоже, що розробники прийняли цю пропозицію близько до серця.

Back 4 blood – духовний наступник серії left 4 dead, в якій є такі функції, як рідкісні вороги, спільний ігровий процес і багато іншого. Перед випуском back 4 blood провела бета-версію, що показує, що вони вже підготували, і багатьом гравцям довелося випробувати гру. Однією з пропозицій спільноти було підвищення складності.

Тепер гравці скаржаться на підвищену складність, яку вони відчувають, граючи на ветерані і кошмарі. Ви можете знайти повідомлення в соціальних мережах, в яких розповідається про безглуздих рівнях складності і особливої частоті респавна, яка була в грі з моменту її випуску. Деякі гравці стверджують, що прямо перед ними з’являються особливі вороги.

На думку деяких гравців і рецензентів, розрив у складності між бета-версією і повною грою сильно відрізняється. Деякі з них згадують ветеранську складність як щось важке, але досяжне.

Більшість скарг пов’язано з підвищеною спеціальною швидкістю спавна і тим фактом, що вороги можуть з’являтися навіть за зачищеними ділянками. Це робить досвід набагато складніше, ніж гравці пам’ятають при грі в left 4 dead. За словами розробників, у back 4 blood є іі-директор, який обробляє і кидає виклики гравцям, як у left 4 dead 1&2. Деякі гравці думають інакше, заявляючи, що їм здається, що гра кидає в вас все, коли завгодно.

Ще одна скарга полягала у відсутності звукових сигналів при наближенні ворогів. Деякі гравці кажуть, що вони присутні, але через те, що постійно з’являється так багато ворогів, важко відрізнити один від одного.

В цілому, спільнота розколоте з проблеми складності. Невелика частина гравців каже, що після розблокування кращих карт все стає простіше, але більшість гравців не відчувають себе так само. Деякі гравці радять розблокувати всі карти під час гри на складності новобранця, перш ніж перемикатися на ветерана або кошмар, щоб отримати менш складний досвід.