Показаний 10-хвилинний геймплей рольового екшену arise of awakener в стилі dark souls і dragon’s dogma

38

Ігрове видання ign розмістило на своєму відеоканалі новий геймплейний ролик сюжетного рольового екшену arise of awakener, що розробляється китайською командою taner game. Нагадаємо, що його анонсували на початку осені на виставці tokyo game show.

У плані ігрового процесу даний проект нагадує dark souls і dragon’s dogma. Бойова система тут більш динамічна. Розробники також відзначають, що гравці зможуть роздобути власного дракона і літати на ньому верхи, беручи участь в повітряних боях. Битися доведеться як зі звичайними людьми, так і з різними монстрами. Будуть битви з потужними босами.

Події гра розгортаються у величезному фентезійному світі, який заснований на європейському середньовіччі. Спочатку можна буде вибрати клас персонажа-маг, лучник або воїн. Головним героєм є шукач пригод, який вирішив відправитися в подорож, щоб стати пробудженим. Правда, в студії все ще не розповіли, що саме означає цей статус. Додамо, що вихід arise of awakener намічений на 2023 рік. Вона вийде на комп’ютерах, а також консолях ps4 і ps5.