Гравці new world “туплять в стіни”, щоб не вилетіти з серверів

17

Вам не потрібно розповідати, що new world піддався критиці через час очікування сервера. Сервери обмежені до 2000 гравців, і їх просто недостатньо. Гра була піддана оглядовим бомбардуванням від скривджених гравців, які відчайдушно хочуть пограти. Однак поки вони чекають обіцяних нових серверів, хитрі гравці знайшли свій власний шлях обходу черг. Все просто: потрапивши в гру, ніколи не виходити.

У відео, опублікованому в сабреддіті new world, користувач tuskilld натикається на декількох гравців поспіль, які безцільно біжать в стіну. Це зроблено для того, щоб їх не викинуло з гри за бездіяльність. Деякі повідомляють, що час очікування перевищує кілька годин, тому зрозуміло, що вони не захочуть відмовлятися від свого місця заради покакать/поїсти/поспати.

.цей досить класичний метод залишатися на сервері, коли ви залишаєте свій пк, поклавши що-небудь важке на клавішу w.

У той час як деяких дратує, що сервери потенційно заповнені людьми, які насправді не грають, інші ставляться до них більш співчутливо.

Однак, враховуючи останні новини, насправді може бути розумним трохи почекати з грою. Після запуску new world з’явилися свіжі повідомлення про згорілі відеокарти, розробники ще не відповіли. Минулого разу, коли ця історія стала популярною, було висловлено припущення, що винна несправна партія графічних процесорів.