Titanfall 3 все-таки буде? respawn залишила фанатам невелику надію на повернення шутера

24

Студія respawn entertainment дала проблиск надії шанувальникам, які чекають нову частину titanfall .

Розробники заявили в twitter-акаунті respawn, що серія залишається важливою частиною студії, всупереч заяві, зробленій координатором спільноти джейсоном гарзою під час недавньої прямої трансляції.

Коментуючи питання глядачів, гарза повідомив на стрімі на початку цього тижня, що у нього немає хороших новин для шанувальників шутера.

” не сподівайся, хлопець. Я вже говорив це раніше. Ми нічого не розробляємо. Ні-че-го. Зараз у нас в роботі знаходиться занадто багато інших ігор”.

Після того як коментар був підхоплений багатьма змі, respawn випустила менш похмуре, але все ще ні до чого не зобов’язує заяву про майбутнє серіалу.

” всупереч тому, що говорять деякі люди, titanfall є дуже важливою частиною нашого днк. Хто знає, що чекає нас у майбутньому…”.

У 2019 році respawn заявила, що відсунула плани щодо нової частини titanfall, щоб сфокусуватися на підтримці apex legends після вибухового зростання популярності гри. Компанія як і раніше вважає бренд відмінним і пообіцяла не забути про нього в майбутньому, але зараз бачить більше можливостей у своїй королівській битві і вважає за краще зосередитися на ній.

Схоже, якщо гра і вийде, то ще не скоро.