The elder scrolls 6 вийде ексклюзивом для xbox seires x мінімум на рік

79

Ймовірно, людина, не перший рік стежить за розвитком ігрової індустрії, після прочитання новини, що the elder scrolls 6 вийде тільки на xbox series x, і оком не моргне. І бровою не поведе. Це було очевидно ще після того, як компанія microsoft придбала компанію zenimax media і входить в неї студію з розробки ігор bethesda. Останньою до слова, належать проекти, які у всіх на слуху вже не одне десятиліття: fallout, doom, wolfenshtein, rage і the elder scrolls. Про останній сьогодні поговоримо більш розгорнуто.

напевно ви все ще пам’ятаєте the elder scrolls 5: skyrim. Таку гру складно забути. Вже давно анонсована її наступна частина-the elder scrolls 6. Пограти в неї, як повідомляє авторитетний інсайдер джефф граб, зможуть аж ніяк не всі бажаючі. Причиною тому-ексклюзивні права для консолей нового покоління xbox series x.

іншими словами, на playstation гра доступна не буде мінімум рік. Найімовірніше, більше. Гра такого масштабу повинна притягнути багато мільйонів нових геймерів, а тому що. Вона буде тільки на xbox, творці приставок отримають не малу частку прибутку. Разом з цифровими дистриб’юторами по типу steam і epic games. Саме ця дія повинна почати нову епоху консольної війни.джерело.