Особливості утиліти BumpTop для Windows 10

547

Операційна система Windows 10 дала можливість користувачам використовувати відразу декілька активних робочих столів. Але, нерідко, і цього виявляється мало. У такому випадку фахівці рекомендують використовувати програму BumpTop.

Особливістю утиліти є те, що вона просто перетворює ваш робочий стіл в об’ємний посудину. Подібна тривимірна технологія дасть можливість розміщувати папки, файли та ярлики один за одним. А для того, щоб їх переглядати, можна просто прокручувати позиції.


З допомогою стандартного захоплення мишки, всі файли і папки можна переміщати по простору. Крім цього, утиліта BumpTop для Windows 10 характеризується стильним дизайном. Всі дії барвисто анімовані. Існує гнучка система створення і налаштування груп файлів на робочому столі. Деякі групи або навіть все можна зробити прозорими.
Особенности утилиты BumpTop для Windows 10

Таким чином, з допомогою утиліти BumpTop в Windows 10 з’являється можливість формувати так звані «стопки» файлів, які різняться за тематикою або іншими ознаками. Площина робочого столу не обмежена, тому там поміститься будь-яку кількість матеріалу. Єдиний мінус – відсутність російського інтерфейсу утиліти.