Office 2013 ігнорує серйозні граматичні помилки

415

Компанія “Інформатик” – розробник системи перевірки правопису “Орфо” – повідомляє на своєму сайті, що програми російської версії офісного пакету Microsoft Office 2013 допускають недоліки при перевірці орфографії та граматики.

Наприклад, модуль перевірки орфографії вважає правильними і не підкреслює червоною рискою слова “дуратский” (замість “дурний”), “нармально” (замість “нормально”), “теоретично” (замість “теоретично”), “неуважність” (замість “неуважність”), “словесний” (замість “словесний”) і багато інших.

Також, найпопулярніший серед користувачів Windosw, офісний редактор не реагує на неправильно розставлені дефіси (“як”, “що-завгодно”, “де-б”), ігнорує правила правопису слів, що починаються на “пів” і “напів-” (пропонує замінити “пів-цибулини” на “пів цибулини”), і вважає, що в реченні “Це не козел, а коза” друге і третє слово повинні бути написані разом (“некозел”).

Сподіваюся ці помилки виправлять і над продуктом попрацюють грамотні люди з гарною освітою.

Нагадаю, що Office 2013 надійшов у продаж 29 січня, і ліцензія на пакет для одного комп’ютера коштує від 3499 рублів. До складу базової редакції Office 2013 (“Для дому та навчання”) входять програми Word, Excel, PowerPoint і OneNote.

Як зазвичай все нове ще не до кінця перевірена і містить помилки і недоліки.