Synology представила свій перший роутер за п’ять років-rt6600ax з підтримкою wi-fi 6

57

Компанія synology випустила свій перший маршрутизатор — rt1900ac — ще в 2016 році. Слідом за ним в тому ж році дебютував rt2600ac. Тепер, через п’ять років, компанія представила новий маршрутизатор під назвою synology rt6600ax.

Джерело изобаражения: synology

Новий роутер володіє досить широким набором функцій. Це перший маршрутизатор synology, що підтримує wi-fi 6. До того ж, це трьохдіапазонне рішення, яке є одним з перших, що працюють на частоті 5,9 ггц. Новинка має ширину каналу 160 мгц, і забезпечує швидкість підключення до 2,5 гбіт/с.

Пристрій обладнаний чотирма портами gigabit ethernet lan і шістьма антенами з високим коефіцієнтом посилення. Дизайн новинки відповідає зовнішньому вигляду попередніх маршрутизаторів synology.

Разом з випуском rt6600ax synology представила srm 1.3 — нову версію фірмового пз для управління маршрутизатором, яке отримало нові функції управління мережами, включаючи повну підтримку vlan, яка дозволяє відокремити iot-пристрої від інших пристроїв в домашній мережі. Оновленню піддався і мобільний клієнт ds router.

Synology rt6600ax вийде на ринок у першому кварталі наступного року. Вартість маршрутизатора поки не повідомляється.