Дона Саркар змінить Гейба Аулу на посаді керівника програми Windows Insider

495Керівник програми Windows Insider Гейб Аул готується покинути свій пост і передати повноваження Доні Саркар (Dona Sarkar). За словами Аулу, основною причиною, сподвигнувшей його до такого рішення стала складність поєднання різних обов’язків всередині Microsoft.

Коли 18 місяців тому я став керівником програми Windows Insider, я відповідав за розробку інструментів зворотного зв’язку і механізмів поширення збірок Windows. Зрозуміло, мені хотілося безпосередньо спілкуватися з користувачами інструментів, що моя команда підготувала для поширення попередніх версій Windows Insider Preview. У серпні минулого року я перейшов в команду Engineering Systems Team у складі Windows and Devices Group (WDG). На поточній посаді я відповідаю за розробку тих коштів, які наші програмісти використовують для створення Windows-систем планування, інструментів управління вихідним кодом, інфраструктури підготовки збірок і автоматичних систем тестування. Незважаючи на зміну роботи, я залишався керівником програми Windows Insider, продовжуючи тісно співпрацювати зі своєю колишньою командою.

Але за минулі місяці я зрозумів, що не можу повністю присвятити себе своїй основній роботі, ні управління програмою Windows Insider. В той же час ця програма тестування для мене настільки важлива, що я хочу, щоб у неї був окремий керівник. Отже, час настав, і я передаю свій пост іншій людині.

Дона Саркар працює в Microsoft понад 11 років. За цей час вона брала участь у розробці самих різних продуктів компанії, починаючи з Windows Explorer і закінчуючи HoloLens. У ході підготовки Windows Vista її команда була відповідальна за підтримку стандарту Bluetooth, інтеграцію формату Blu-Ray і функцію автоматичного відтворення. Різні можливості пошуку в Windows 7 і Windows 8 — її заслуга. В рамках проекту Windows 8.1 Дона займалася платформою синхронізації налаштувань облікових записів, а протягом розробки Windows 10 керувала порталом, пов’язаних з цифровим підписом драйверів. Останнім часом Дону була відповідальна за залучення сторонніх розробників і ентузіастів до голографічного платформі HoloLens.

Гейб Аул представив Дону наступними словами:

Я працюю разом з Доной багато років і знаю, що вона ідеально підходить для керівництва програмою Windows Insider. Її технічна грамотність, любов до клієнтів та захопленість процесом зворотного зв’язку беспримерны. Дона надзвичайно рада зайняти цю посаду, і коли ми тільки почали обговорювати з нею таку можливість, вона відразу ж запропонувала безліч чудових ідей з поліпшення поточної програми. Вона сказала, що «чекала цю роботу всі одинадцять років».

Якщо ви раніше стежили за блогом Гейба Аулу в Twitter, то тепер саме час підписатися на канал @donasarkar. Крім того, ви можете більше дізнатися про Доні на англомовному порталі Microsoft Stories.

Гейб Аул передает Доне Саркар большую красную кнопку

У свою чергу, Гейб Аул дякує всіх учасників програми Windows Insider. За його словами, це було дивно, веселе, цікаве, «приголомшливе» час. Втім, Гейб не йде зовсім: він продовжить тісну співпрацю зі своєю старою командою. Просто тепер це співробітництво стане більш «закулісним».