Випущена збірка Windows 10 Insider Preview 10576 для ПК

407Через кілька годин після виходу збірки Windows 10 Mobile 10581 компанія Microsoft випустила і складання для комп’ютерів. Це збірка Windows 10 Insider Preview під номером 10576, яка вже зараз доступна для швидкого циклу оновлень. Ось у чому полягала фраза Гейба Аулу про те, що вони збираються зробити те, чого раніше не робили. Сьогодні випущена збірка Windows 10 Mobile 10581, випущена збірка Windows 10 Insider Preview для ПК і навіть випущено оновлення до складання 10581 для Xbox One New Exprience.

Що нового у збірці Windows 10 Insider Preview 10576 для ПК?

Трансляція мультимедіа в Microsoft Edge. Разом з новою версією браузера від Microsoft ви можете виконувати передавання медіаданих з з web-сторінок на будь-які пристрої з підтримкою DLNA і Miracast. Ви можете легко передати на зовнішній екран ролик на YouTube або показати друзям на великому телевізорі свій фотоальбом з Facebook. Варіантів застосування цієї можливості безліч. При цьому неможлива трансляція захищеного вмісту. Наприклад, це стосується сервісу Netflix.

Інтеграція Cortana у вбудований в Edge оглядач PDF.

Жовтневе оновлення програми Xbox Beta.Це оновлення програми Xbox інсайдери отримали ще минулого тижня. Серед основних нововведень варто відзначити інтеграцію з соціальною мережею Facebook для пошуку друзів, покращене управління DVR, повноцінна інтеграція в додаток магазину Xbox Store і можливість погашення кодів.

Що виправлено у збірці Windows 10 Insider Preview 10576 для ПК?

Виправлена проблема жадібного споживання оперативної пам’яті додатком Xbox в тому випадку, якщо на комп’ютері є Win32-ігри, які визначені додатком саме як гри.

Покращена продуктивність Hyper-V всередині контейнерів Hyper-V.

Безліч виправлень інтерфейсу на різних мовах.

Виправлена робота вбудованого пошуку в регіонах, де недоступна Cortana.

Відомі проблеми збірки Windows 10 Insider Preview 10576 для ПК?

При отриманні повідомлення гучність програвання мультимедіа знижується до 75%.

Компактні планшетні комп’ютери при використанні обертання екрану і налаштуваннях масштабування інтерфейсу, що перевищують природний розмір екрана, можуть завершити свою роботу аварійно, отримати BSOD і відкотитися до попередньої збірки.

Кнопка живлення на Surface Pro 3 може вести себе некоректно: замість відправки пристрою в сон вона може викликати виключення.

Кодек WebM і стандарт стиснення VP9 тимчасово вилучені з Windows 10 Insider Preview.

Після установки оновлення усі ваші листування і контакти в сервісі Skype зникнуть з програми «Повідомлення». Для їх відновлення необхідно знайти файл з ім’ям PrivateTransportId в директорії C:\Users\\AppData\Local\Packages\Microsoft.Messaging_8wekyb3d8bbwe\LocalCache, після чого видалити або перейменувати його.

Вдалого оновлення, друзі! І пам’ятайте, що резервна копія даних понад усе при участі в програмі Windows Insider!