Як відключити флеш плеєр у браузері

603

У кожного в браузері встановлений флеш-плеєр. Він називається Adobe Shockwave Player і потрібен для того, щоб Ви могли безпосередньо в браузері дивитися відео, слухати музику, грати в ігри і т. п. Але буває таке, що він “глючить” або просто не потрібен. У цій статті я покажу як можна вимкнути (а потім знову включити якщо треба) в різних браузерах.

Як зупинити флеш плеєр в Google Chrome

Якщо точніше, то я покажу на своєму браузері, який базується на основі движка Хромиума. Це може бути не тільки гугл хром, а так само різні ніхром, аміго, орбитум, комодо і ще всі, хто використовує цей вільний движок в своїх цілях.

Це можна зробити через налаштування, але у різних браузерів вони розкидані по своєму (наприклад в Гугл Хромі для цього потрібно зайти в Налаштування, атем внизу вибрати посилання «Показати додаткові параметри», далі вибрати кнопку «Налаштування вмісту в Особистих даних, а потім шукати пункт «додатки» і в ньому натиснути «Відключити окремі модулі»), хоча ведуть в одне місце.

Найпростіше – це безпосередньо в адресний рядок браузера вставити (або написати) chrome://plugins і перейдете в потрібне місце.

Тут шукаємо наш плеєр і відключаємо його:


натиснувши на відповідну кнопку.

Як відключити флеш плеєр в Опері

В самої останньої версії Opera, заходимо в “Налаштування” і далі по скріншотам все зрозуміло:
Как отключить флеш плеер в браузере

Как отключить флеш плеер в браузере

Як вимкнути флеш плеєр у Мозилле

У Mozilla Firefox можна так само або перейти по дорозі: Інструменти -> Додатки, або просто набрати в адресному рядку about:addons і перейти в потрібну нам налаштування. Шукаємо і відключаємо:
Как отключить флеш плеер в браузере

Як вимкнути флеш плеєр в Internet Explorer

Як же можна забути про цей стандартний браузер Windows… В Інтернет Експлорері потрібно зайти в «Налаштувати надбудови»:
Как отключить флеш плеер в браузере

Знаходимо в списку “Shockwave Flash Object” і клікаєм по ньому лівою кнопкою, а потім можете відключити:
Как отключить флеш плеер в браузере

На замітку: Якщо флеш плеєр перестав відповідати – просто закрийте та знову запустіть браузер. Проблема повинна пропасти, а якщо думаєте що все загубиться, то багато браузери мають функцію відкриття останніх відкритих вкладок.

Наостанок хочу зауважити, що у статті розглядалися способи відключення флеш плеєра в різних популярних браузерах, а видалити флеш плеєр можна як звичайну програму – через Панель управління.