Американська мережа супермаркетів kroger опублікувала прес-реліз про початок прийому bitcoin cash, але він виявився підробленим

12

Американська мережа супермаркетів kroger в п’ятницю заявила, що з’явився на його сайті прес-реліз про початок прийому компанією bitcoin cash в якості платіжного засобу, є підробленим і насправді магазини не почали приймати криптовалюта.

Джерело зображення: block-chain24

Реліз з’явився на сторінці kroger по зв’язках з інвесторами, але пізніше був видалений. Компанія повідомила, що сторінка, яка оновлюється автоматично, отримує матеріали безпосередньо з pr newswire, де також з’явився фальшивий реліз.

Pr newswire опублікувала рекомендацію проігнорувати це оголошення. Розповсюджувач прес-релізів, який називає себе “надійним джерелом”, не відповів на питання про те, як фальшиве заяву було опубліковано в його сервісі. Нагадаємо, що у вересні жертвою подібного шахрайства стала торгова мережа walmart. Тоді також був опублікований фальшивий прес-реліз, в якому повідомлялося, що walmart почне приймати litecoin.

Незважаючи на подібні казуси, криптовалюта отримують повсюдне визнання. Наприклад, у вересні американська мережа кінотеатрів amc заявила, що буде приймати біткоіни, ethereum, bitcoin cash і litecoin для покупки квитків.

Після того, як kroger заявила, що прес-реліз про початок прийому bitcoin cash є підробленим, вартість криптовалюти незначно знизилася. Акції kroger помітно просіли.