OTL від OldTimer

  301

  OTL від OldTimer

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7 (підтримка 32 і 64 біт)

  не створює перешкоди додаток для складання звіту про характерних місцях розташування системи, де можуть бути шкідливі елементи. Звіт має форму логів, з якими ми звертаємося за допомогою до форумів. Це наступник додатки HijackThis, призначений для багатьох інших місць.

  Професійна інструкція та допомогу у видаленні інфекцій: Діагностика: загальні системні звіти

  Додаток дозволяє:

  • (Skanuj) – opcja umożliwia wygenerowanie raportów (logów). сканування (Scan) – ця опція дозволяє створювати звіти (журнали). Раніше ми могли налаштувати додаток і вибрати елементи, які будуть відображатися у журналах. Після сканування в Блокноті будуть відкриті два журнали: основний OTL.txt і додатковий Extras.txt.
  • (Wykonaj skrypt) – na podstawie wygenerowanych logów tworzymy listę elementów do usunięcia. виправлення (Виконати скрипт) – на основі згенерованих логів ми створюємо список елементів, які необхідно видалити. Команди вставляються в розділ «Параметри користувача сканування / сценарію» і запускаються натисканням «Виконати сценарій». Також можливо імпортувати скрипт з текстового файлу.
  • – sprzątanie po narzędziach dezynfekcyjnych. Варіант очищення – чистка після дезінфекції інструментів. Ця опція дозволяє видалити використані інструменти для видалення та їх залишки з системи. Список в офіційному підручнику.

  завантажити

  • OTL.exe , OTL.com , OTL.scr (версії COM і SCR, якщо не вдається запустити версію EXE)

  Вхід з не завантажується системи

  OTLPE – створення логів в не завантажується системі Інтерпретація журналів і побудова видалення виправлень

  офіційний підручник (ENG)
  https://www.geekstogo.com/forum/OTL-Tutorial-How-to-use-OldTimer-ListIt-t277391.html

  підручник мною (PL)
  https://traxter-online.net/otl-by-oldtimer-interpretacja-logow-usuwanie-szkodliwych-elementow/

  Журнали дають інформацію про запущених процесах, модулях, сервіси і контролерах. Вони відображають список файлів, які були створені і змінені протягом зазначеного періоду – багато файли створюються і змінюються під час зараження. Програма має вбудовану функціональність старого HijackThis, який надає інформацію про стартових сторінках IE і Firefox, панелях інструментів і плагіни браузера, положеннях автозапуску, налаштування DNS і т. Д. В число додаткових журналів входять, крім іншого, асоціації файлів, список встановлених програм з їх версіями, статусом і налаштуваннями Центру безпеки, помилки Event Viewer.

  OTL от OldTimer

  OTS від OldTimer завантажити: OTS.exe , OTS.com , ОТС.scr (версії COM і SCR, якщо не вдається запустити версію EXE)

  DDS скачати: dds.scr , dds.com , dds.pif
  автоматично запускається у фоновому режимі після запуску. Коли закінчите, з’явиться вікно з проханням зберегти журнали: DDS.txt і Attach.txt.