Microsoft реалізує неймовірні нововведення в Windows 10

378

Розробники Windows 10 виконали пристойний перелік змін у ядрі системи і поступово починають додавати в нього нові можливості, які раніше не були доступні користувачам Windows. Зараз складання великого оновлення Redstone, доступні учасникам програми попередньої оцінки системи, мало чим цікаві користувачам. Але в кінцевому підсумку оновлення принесе безліч змін, які мають приємно здивувати і порадувати користувачів Windows 10. Більш детальну інформацію про “Microsoft реалізує неймовірні нововведення в Windows 10”, Ви можете прочитати в повній версії нашого огляду нижче.


Деякі джерела витоків в останні кілька тижнів надавали інформацію про зміни в Windows 10 Redstone, тому нам відомо, що може з’явитися в цьому великому оновленні. Однак, у Microsoft є ще кілька секретних «фішок», про яких знає лише вузьке коло людей. Щоб подражнити шанувальників компанії та її продукції, деякі з них вирішили опублікувати свої враження від нововведень у Redstone. Користувач Twitter під ніком Richturn_ms написав, що він нарешті отримав можливість погратися з новими функціями Windows 10, і що вони сильно здивують юзерів після того, як вони їх побачать. Підключитися до затії подражнити користувачів вирішив і Shanselman. У своєму повідомленні він написав, що ці можливості змінять всі. Він знає про це, так як допомагає в їх розробці.

Поки невідомо, про що йде мова, але є ймовірність, що про цих неймовірних зміни ми зможемо дізнатися від представників Microsoft під час перегляду презентації на конференції для розробників Build 2016, яка пройде в кінці цього місяця.