Кількість пунктів прийому замовлень яндекс.маркету перевищило 1000

23

Кількість пунктів прийому замовлень яндекс.маркета перевалило за 1000. Вони розташовані в 40 російських містах і працюють на базі пунктів видачі замовлень покупцям. Партнери, які працюють за моделлю fbs, можуть відвантажувати замовлення в один з них.

Пункти прийому приймають замовлення вагою не більше 20 кг. З сумою довжин всіх сторін до 150 см.відвантажувати замовлення в пункт прийому необхідно з 10 до 14 годин, тому що в цей же день вони перевозяться в сортувальний центр.

Щоб почати відвантажувати замовлення в пункт прийому замовлень, партнеру потрібно змінити місце відвантаження на сторінці «склади». При цьому товари не будуть приховані з вітрини.

Кількість партнерів, які можуть переключитися на відвантаження в пункт прийому, обмежена. Як тільки ліміт буде досягнутий, вибрати пункт стане не можна-він сховається зі списку.

Інформація про місце зберігання невикуплених замовлень міститься у звіті “невикуплені замовлення”. Це може бути сортувальний центр або ж пункт прийому, який партнер вибрав своїм місцем відвантаження.

Поки не всі пункти прийому можуть видавати невикуплені замовлення. Партнер може або почекати, коли його пункт прийому почне видавати такі замовлення, або переключитися на інший пункт, який вже це робить. Якщо якісь невикуплені замовлення зберігаються в сортувальному центрі, забирати їх потрібно з нього.