Випущена збірка Windows 10 Mobile 10581 для учасників програми Windows Insider

474Сьогодні учасники програми Windows Insider дочекалися нову версію Windows 10 Mobile Insider Preview. На радість всім інсайдерам оновлення до збірки Windows 10 Mobile 10581 можна отримати без відкату на Windows Phone 8.1. Саме така прикра необхідність відкату утримувала від оновлень деяких інсайдерів майже місяць. У цій збірці майже немає нових можливостей, але зате є безліч поліпшень і виправлень.

Основні виправлення і поліпшення у збірці Windows 10 Mobile 10581

Повернення роботи функції «Hey, Cortana» для підтримуваних моделей пристроїв.
Нормальна робота із фотографія через додатка Facebook, WhatsApp, Telegram і так далі.
Виправлено ряд помилок, який підвищував енергоспоживання.
Виправлено вибір додатків для відображення повного статусу на екрані блокування.
Покращена функція запису відео.
Поліпшені автокорекція і предиктивный enter.
Відновлена нормальна робота візуальної голосової пошти.
Виправлені проблеми в throu системи на смартфонах з двома SIM-картами.
Виправлена робота одного з варіантів клавіатур для китайської мови.

Відомі проблеми в збірці Windows 10 Mobile 10581

Після установки оновлення ви можете знову зіткнутися з тим, що смартфон буде показувати тільки чорний екран протягом 5-10 хвилин. Тривалість залежить від моделі пристрою. Будьте терплячі.

Ви не зможете вибирати місце для зберігання інформації через параметри пристрою. Назва карти пам’яті, якщо вона встановлена в смартфон, буде спотворено. На жаль, якщо вам необхідно змінити налаштування, то доведеться чекати оновлення.

Після установки оновлення деякі програми, встановлені на карту пам’яті можуть зовсім не запуститися. Перезавантаження повинна допомогти.

Не працює розгортання додатків на технології Silverlight через Visual Studio. При цьому універсальні програми розгортаються без будь-яких проблем.

У тому випадку, якщо ви відновлюєте свої дані з резервної копії, зробленої на пристрої з іншим дозволом екрану, ви можете зіткнутися з проблемами на стартовому екрані. Просто поміняйте фонове зображення через параметри, і все знову буде працювати без проблем.

Тепер нам залишилося дочекатися виходу нової збірки Windows 10 Insider Preview для ПК, яка відбудеться через кілька годин сьогодні вночі.

Вдалого оновлення!