VirtualBox – віртуальний комп’ютер для одночасного запуску декількох систем

  248

  VirtualBox – професійне програмне забезпечення для створення і запуску віртуальних машин, доступне за ліцензії Open Source, що робить його абсолютно безкоштовним навіть на комерційних підприємствах. Можливості програми величезні і можуть використовуватися у всіх основних операційних систем: Windows, Linux, Macintosh і Solaris, які можуть бути як хостами, так і гостьовими системами. VirtualBox стає ще більш потужним, якщо ми працюємо з ним з командного рядка, де у нас є доступ до функцій, ще не реалізованим у графічному інтерфейсі. Це дійсно жорстка конкуренція для двох інших продуктів – Vmware player і Virtual PC 2007 / Windows Virtual PC.

  Опис програми, навчальний посібник, інструкції по використанню VirtualBox 4.1.6

  Скачайте додаток (також доступна портативна версія і взломайте PL, польська мова Virtualbox) і приступайте до установки. Установка типова і ні у кого не повинна викликати проблем.

  Створення нових віртуальних машин

  Після установки запустіть додаток, яке відображається головне вікно. Зліва у нас є список налаштованих віртуальних машин. Після вибору одного з них його основні параметри будуть відображатися праворуч. Основні значки доступні на верхній панелі: «Новий» запускає майстер для створення нової машини