Заголовки ETag і Expires, тобто кешування елементів сторінки в браузері

  291

  При відвідуванні сайту його окремі елементи зберігаються в кеші браузера, звідки їх можна прочитати при необхідності. Щоб ефективно його використовувати, ми встановлюємо відповідний строк дії елемента. Заголовки ETag і Expires використовуються для цієї мети.

  https ETag
  Заголовок ETag вказує, був змінений файл і чи потрібно його знову завантажувати з сервера. Спочатку він аналізується, а коли він включений, інші заголовки пропускаються. Порівняння засноване на зміну розміру, дати останньої модифікації або контрольної суми. Потрібно відправити запит на сервер для внесення змін. Крім того, він не завжди працює належним чином, наприклад, якщо після редагування зображення його розмір не змінився, нове зображення буде завантажене.

  Повне відключення заголовка для всіх елементів >>> заголовок буде повністю опущена. Але в цій ситуації ми повинні встановити час дії файлів html / xml, використовуючи заголовок Expires.

  Header unset ETagFileETag None

  Виняток для вибраних файлів:

  FileETag None

  https закінчується
  Заголовок Expires вказує, як довго об’єкт оновлювався. Цей метод дозволяє використовувати кеш браузера для більш швидкого завантаження вибраних елементів. Браузер прочитує дату закінчення терміну дії і, якщо файл не закінчився, він завантажується з кешу браузера. Це обмежує кількість запитів до сервера, ми обмежуємо споживання передачі, і сторінка завантажується швидше. Ми самі визначаємо, для яких файлів ми будемо встановлювати заголовок expiry. Заголовок, корисний для кешування статичних, рідко змінюваних файлів, таких як зображення, значки, CSS і т. Д.
  Щоб браузер розглянув цей заголовок, необхідно вимкнути заголовок ETag для файлів, які ми хочемо кешувати таким чином. Тільки при виключенні ETag браузер буде заснований на заголовках Cache-Control і Expires.

  Ми використовуємо заголовок для додавання коду .htaccess. Наприклад, наступний код встановлює час дії для файлів зображень і CSS на 30 днів (число AX … X означає секунди