Хідео кодзіма хотів би пограти в deathloop, але ймовірно не зможе цього зробити через жанр гри

91

Легендарнийгеймдизайнер хідео кодзіма вирішив поділитися своїми думками про нову гру студііагкапі, deathloop, яка зараз претендує на звання гри року. Творець серії metal gear повідомив, що функція тимчасової петлі в грі « “цікава система”, і він хотів би пограти в неї.

Однак, оскільки deathloop-етошутер від першої особи, кодзіма заявив, що він, швидше за все, захворіє«3d-хворобою». Геймдизайнер закінчив свій твіт багатозначним “хммм”, такщо, схоже, він задається питанням, чи варто трохи постраждати, щоб погратив одну з кращих ігор 2021 року.

“deathloop”. It’s a time loop game with an interesting system. I want to play it, but it’s a fps and i’ll probably get 3d-sick. Hmmm.

– hideo_kojima (@hideo_kojima_en) september 14, 2021

В іншому твітекодзіма розповів, що він давно страждає деякими видами кінетозу («морська хвороба»)-ощущениемтошноти через монотонні коливання. Мабуть з цієї причини геній сумнівається в можливості проходження гри.

I’ve always get sick even though i was in the gymnastics team. On field trips, i sat at the front of the bus. I get sick on the swings. At amusement parks, i couldn’t go on the teacups, viking rides, flying carpets, octopus rides, or anything that spun. Roller coasters are fine. Https://t.co/qfshuwyd2t

— hideo_kojima (@hideo_kojima_en) september 14, 2021

Я страждаювід заколисування, хоча був у збірній з гімнастики. Під час екскурсій я сидів вперед до частини автобуса. Мене нудило на гойдалках. У парках розваг я не могкататься на “чайних чашках”, на атракціонах вікінгів, на килимах-літаках, наосьминогах або на чому-небудь ще. З американськими гірками у мене все в порядку.

Реліз deathloop відбувся сьогодні на пк (steam) і ps5 в якості консольного ексклюзиву. На нашому сайті ви можете ознайомитися з оглядом на претензійний шутер.