Закрити шкідливі процеси

  248

  RKill

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows

  Корисний додаток при видаленні шкідливих програм та шкідливих програм з системи. Ми використовуємо його як перший етап видалення шкідливих програм, тому що він дозволяє:

  • знищення всіх потенційних запущених шкідливих процесів
  • виправити асоціації файлів (.exe)
  • скинути права доступу до заблокованих системних засобів (редактор реєстру, диспетчер завдань)

  Інструкція з експлуатації:
  Інструкція з експлуатації:
  Після запуску шкідливі процеси, які часто заважають вам використовувати засоби видалення, будуть закриті. Провідник перезапуститься (робочий стіл зникне), щоб активувати внесені до реєстру зміни. Потім буде створено звіт у вигляді логотипу, який містить перелік закритих процесів, і робочий стіл повернеться.
  Програма не видаляє шкідливі процеси, воно лише вбиває їх. Тому важливо не перезавантажувати систему перед виконанням сканування за допомогою інструментів для видалення. Перезапуск призводить до перезавантаження процесів з системою
  Якщо в системі запущено який-небудь додаток, що повідомляє про неправдиве зараженні файлів на диску, воно також може заблокувати запуск Rkill. У цьому випадку ви можете вирішити цю проблему:
  1. Коли з’явиться повідомлення, залиште повідомлення на екрані і знову запустіть RKill
  2. багаторазово запускати RKill, поки він не збережеться в процесах

  Роботу програми можна легко перевірити, змінивши ім’я виконуваного файлу на випадковий тип, наприклад der7nrw.exe запустити їх. Тепер ми включаємо Rkill, який закриває потенційно шкідливі процеси.

  Приклад журналу:

   Цей файл журналу знаходиться за адресою C: rkill.log.Будь ласка, надсилайте це тільки на прохання особи, що допомагає вам.В іншому випадку ви можете закрити цей журнал, коли побажаєте.Rkill був запущений 28.01.28 в 16:56:49.Операційна система: Microsoft Windows ХРПроцессы, завершені Rkill або під час його виконання:C: svchost.exeC: Документи і налаштування AdminDane applicationder7nrw.exeC: Документи і налаштування Admin. Мої документы04gbl5.ехеВыполнение Rkill завершено 28.01.28 в 16:56:57. 

  завантажити
  Додаток доступний в декількох форматах і з різними іменами, що збільшує імовірність успішного запуску.

  Знімок екрана:

  Закрыть вредоносные процессы

  RogueKiller (Tigzy) скачати: остання версія

  ,