Чого чекати від Samsung в цьому році

275

Мало хто не чув про компанію Samsung – найбільшого світового виробника електроніки і мобільних пристроїв. Не так давно відбулася конференція Samsung Forum, на якій фахівці фірми розповіли про своїх новітніх розробках, перспективи розвитку та плани на майбутнє.

Велику увагу було приділено темі QLED-телевізорів, які мають дозвіл 8K і 4K, підтримку HDR10+, технології Ambient і Ultra Viewing Angle. Остання дозволяє пристрою видавати високу чіткість зображення.

Про телевізори

Лінійка телевізорів QLED цього модельного року в Samsung представлена 20 виробами. Серед них є апарати, оснащені надзвичайно великими екранами. Основу складають гаджети, які мають дозвіл 8K і 4K, розмірністю по діагоналі від 43 до 98 дюймів.

У них застосовується технологія Ultra Viewing Angle, що забезпечує високу чіткість зображення і більш глибоко передає відтінки чорного кольору. В основі апаратної начинки знаходиться чіпсет Quantum, який проводить оптимізацію контенту невисокого дозволу, додає чіткості, яскравості і покращує якість звуку.

Всі моделі QLED-телевізорів підтримують формат HDR10+. Пристрої, що мають дозвіл 8K, можуть передавати дані у відповідність зі стандартом HDMI 2.1 (8K 60P).

Додатковим нововведенням стала поява функціоналу Ambient. Це інтер’єрний режим, завдяки якому, розширилися можливості обробки зображень.

Телевізори Samsung, зібрані на основі технології Смарт, отримали додаток «Фільми/Телешоу iTunes» і технологію Apple AirPlay 2.

Ще на даній конференції показали модульний телевізор The Wall, має 146-дюймовий екран. В його основі лежить технологія MicroLED.

Про «розумний будинок»

В цьому році південнокорейська фірма планує випустити ряд виробів, що відносяться до побутової техніки. Велика їх частина буде оснащена ІІ, дозволяє управляти цими гаджетами за допомогою мобільного пристрою, об’єднавши в єдину мережу. Ключовими моделями компанії стали представлені новинки: холодильник Family Hub, пилосос Jet 20, працюючий по бездротовій технології, духова шафа Dual Cook Flex, а також ряд пральних машин, оснащених віртуальним помічником Bixby.

Центральне місце відведено Samsung Family Hub – розумному холодильника.

Він оснащений вбудованим екраном Family Board. Завдяки йому можна переглянути відео, сформувати рецепти страв, надіслати електронне повідомлення, замовити продукти або таксі, а також багато іншого. Всередині нього є камери, за допомогою яких, використовуючи віддалено смартфон, можна переглянути наявність продуктів.

Пилосос Samsung Jet 200 має потужність 200 Вт. Це найвищий показник на даний момент серед вертикальних бездротових аналогів. Він оснащений якісним акумулятором, який дозволяє проводити прибирання в будинку або квартирі протягом однієї години. Перерв для відпочинку або охолодження пристрою робити не потрібно. Апарат оснащений системою очищення повітря, що має п’ять ступенів. Тому більш 99% всього пилу, з його допомогою, видаляються.

Ще одним розумним устроєм є Dual Cook Flex – вбудована духова шафа. Його двері розділена на дві частини, які можна відкривати незалежно один від одного. Це дозволяє готувати відразу дві страви, без втрати часу і тепла.

Сімейство пральних машин, підтримуване віртуальним помічником Bixby, рекомендує вибрати оптимальну програму прання, виходячи з типу білизни. Кожна з них дозволяє управляти своєю роботою віддалено, за допомогою смартфона або іншого мобільного гаджета. Ще є кілька видів захисту від протікань, що підвищує надійність і допускає здійснення прання без присутності користувача.

Про мобільних пристроях

Це одна з найбільш затребуваних тем, тому представники компанії показали і докладно розповіли про смартфонах серії Galaxy S10.

Крім стандартної моделі, в неї увійшли Galaxy S10+ – збільшена версія, S10e – компактний пристрій.

У них безрамочные дисплеї, дактосканеры, потрійні блоки основних камер, а також численний функціонал на основі сучасних розробок.

Galaxy S10+ оснащений керамічним корпусом, має 12 Гб ОПЕРАТИВНОЇ пам’яті і 1 Тб основної пам’яті.

Джерело: http://techiteasy.org.ua/