Habit360 1.2.0

18

habit360 – трекер звичок і щоденний планувальник допоможе створювати і підтримувати хороші звички і позбутися від шкідливих, а також досягти ваших довгострокових цілей. З простими і красивими графіками і статистикою, habit360 зробить спостереження за вашим життям абсолютно легким.

Змініть спосіб самоорганізації з цим найбільш повним додатком для відстеження звичок. Ніяких відволікаючих чинників, ніякої реклами.

Простий і красивий

Habit360 має зрозумілий і красивий інтерфейс, який допоможе вам скласти індивідуальні списки звичок на основі наших зручних предустановок.

Створіть свої звички і організуйте свій розпорядок дня. Звички візуалізуються в картках, щоб ви могли швидко скласти собі уявлення про ваш список справ. Налаштуйте кольори звичок, значки, розклад і нагадування.

Графіки і статистика

Завдяки красивому інтерфейсу, habit360 допоможе вам ясно побачити, як ваші звички покращилися з плином часу, з докладними діаграмами і статистикою. Використовуйте характеристики і графіки, щоб виявити свої сильні і слабкі сторони.

Гнучкий графік

Habit360 підтримує чотири типи звичок:

  • повсякденні звички: наприклад, ‘заправити ліжко’. Це щоденна звичка, яку потрібно виконувати кожен день, або ви можете вибрати певні дні тижня, в які ви хочете виконати її. Наприклад, ви хочете робити це тільки в суботу та неділю.
  • щотижневі звички: цей вид звичок буде виконуватися кілька разів, без вказівки днів тижня. Наприклад, ви хочете ходити в спортзал 5 разів на тиждень, не вибираючи дні.
  • щомісячні звички: схожі на щотижневі, але виконуються щомісяця. Наприклад, ви хочете грати на гітарі 2 рази на місяць.
  • і нарешті, ви можете створити одноразову задачу (неповторяющуюся), яка виконується в певний день. Наприклад, 17 липня 2021 р.

Залишайтеся зосередженими

Habit360 групує ваші звички за часом дня: вранці, вдень, ввечері або в будь-який час. Ви можете налаштувати частину дня для кожної звички, щоб краще організувати свій розклад.

Залишайтеся мотивованими

Habit360 допоможе вам зберегти довгу серію. Ці серії, які ви будуєте, будуть мотивувати вас продовжувати рухатися вперед.

Попередні звички

Habit360 — містить більше 100 звичок, які можна додати одним натисканням, що дозволить вам позбавитися від найшкідливіших з них, таких як куріння, або відмовитися від нездорової їжі.

Потужні нагадування і повідомлення

Створюйте індивідуальні нагадування для кожної звички в обраний час дня.

Також ви можете встановити загальні нагадування, щоб отримувати інформацію про звички, які вам потрібно робити на початку кожного дня в певний вами час. Крім того, ви можете встановити нагадування в кінці кожного дня, щоб бачити свої досягнення.

Теми та стилі

Habit360 поставляється з трьома красивими темами. Скоро з’являться і нові. Зв’яжіться з нами, щоб ми могли прийняти ваші ідеї і втілити в життя ваші улюблені кольори.

Конфіденційна блокування

Ми дбаємо про ваших конфіденційних даних! захистіть свої звички і прогрес від цікавих очей за допомогою пароля.

Залишайтеся на зв’язку!

Ми з любов’ю розробили habit360-трекер звичок, щоб створити для вас унікальний, простий, легкий у використанні і приємний користувальницький досвід. Ми з нетерпінням чекаємо ваших ідей і відгуків і старанно працюємо над поліпшенням програми.

У нас є кілька ідей для програми, над якими ми працюємо, щоб ви були щасливі і залишалися продуктивними з нами.