Вийшов масштабний апдейт Google Assistant

320

Google оголосила про вихід оновленої версії свого голосового помічника. Разом з розширенням уже існуючих функцій цифрової гугл асистент для систем iOS і Android доповнився і принципово новими опціями.

Вперше Google помічник дебютував у 2016 році. В середині 2018 року голосової Помічник став офіційно підтримувати російську мову, і зараз Росія увійшла до п’ятірки країн, де використання сервісом Google відрізняється найбільшою активністю.

В обов’язки цифрового асистента, крім основної функції обробки пошукових запитів, входить широке коло щоденних користувальницьких дій. Google Assistant нагадує про заплановані події, що забезпечує відправку повідомлень, здійснення дзвінків і прослуховування музики, відстежує новини, знаходить потрібні закладу, переводить тексти і становить маршрути. Зараз Google асистент присутня в мільярді пристроїв, якщо вважати в усьому світі.

Нинішній апдейт містить в собі шість базових нововведень. Сервіс отримав доопрацьований голосової інструмент, звук якого ще більше наблизилася до реального голосу. Також помічник від Google в російськомовній версії тепер знає багато омографи (тобто слова, що пишуться однаково, але можуть мати різний наголос і в залежності від цього мати різне значення) і вміє їх розрізняти в тексті.

Серйозно доповнився список діючих програм, інтегрованих з Google Assistant. У їх числі тепер є фінансові сервіси, аудіо програми, програми з контентом для дітей, навчальні, страхові програми та багато інших. Крім цього, професіонали з допомогою вбудованих шаблонів зможуть доповнювати гугл асистент власними розробками.

Нововведенням сервісу стало додавання опції відправки голосових повідомлень з допомогою WhatsApp і Viber. Також в число найбільш важливих оновлень додано можливість здійснення фінансових операцій, оплати, здійснення інтернет-покупок.

Вийшов апдейт доповнив Google Assistant ще чотирма варіантами звучання, попарно розділених на чоловіче і жіноче відтворення. Також помічник отримав змінений інтерфейс з великою кількістю візуальних доповнень, укрупненими картками і упорядкуванням запитів. Ще асистент навчився зачитувати хокку, говорити компліменти і робити екскурс в історію, розповідаючи про знаменні події певного дня.

Джерело: http://skisoft.com.ua/