Це USB-пристрій може працювати швидше

362

Якщо одного разу Ви підключили флешку або USB жорсткий диск до потрібного роз’єму, і у відповідь Вам пише Windows “Цей пристрій може працювати швидше” видаючи при цьому повідомлення у віконці:


то прочитавши цю статтю Ви дізнаєтеся як можна виправити або відключити дане повідомлення.

Перш ніж приступити, я рекомендую ознайомиться взагалі в самій суті помилки. Чому так відбувається?

Справа в тому, що технології постійно йдуть вперед. Чули про інтерфейси USB? 1.1 , 2.0 , 3.0 , 4.0 і т. д.
Виробники материнських плат “встромляють” в свої продукти зазвичай самі останні інтерфейси. Це так само стосується USB роз’ємів. Наприклад, Ви купили десь років 5 тому ноутбук або стаціонарний комп’ютер в яких “стоїть” роз’єм USB 2.0 . Зараз же все частіше стали поставляти з роз’ємами 3.0 . А що з флешками? Вони так само мають свої інтерфейси (2.0 і 3.0 відповідно) і виходить якась несумісність у підсумку.

Якщо виражатися зовсім просто, то Ви флешку (диск) з роз’ємом ЮСБ 3.0 встромляєте в комп/ноут у якого роз’єм старіше (1.1 , 2.0) і в результаті отримуєте повідомлення системи що “Це пристрій може працювати швидше”. Windows як би дбає і говорить Вам “От якби в залозі був роз’єм 3.0, то швидкість була більше”.
А так воно і є. Чим новіше інтерфейси, тим швидше вони передають інформацію. Ось тільки, найчастіше, за прогресом не угонишься і у кого-то комп’ютер може бути з роз’ємом 1.1 десятирічної давності, а флешка вчорашня з 3.0 роз’ємом. Ну і швидкість у Вас буде мінімальна, тобто порівнянна з 1.1

Ця помилка не обіцяє Вам нічого поганого і не варто засмучуватися або панікувати. Це лише натяк на те, що використовується більш нова версія роз’єми на флешці.
Я не буду зупинятися на відмінності інтерфейсів. Напишу лише трохи:
1) Чим новіше, тим швидше
2) USB 3.0 синій Bignose

Як виправити помилку “Це пристрій може працювати швидше”?

В цілому рішень може бути кілька. Наприклад, можна втикнути флешку (диск) в інший роз’єм в ноутбуці (комп’ютері). Виробники часто ставлять і нинішні роз’єми і більш нові. Щоб як раз і була сумісність. Пошукайте і спробуйте.
Так само можна купити новий ноутбку або комп’ютер і вже там точно буде новий роз’єм. От тільки не думаю що заради цього Ви будете так робити. Та й проблема так то пуста. Подумаєш трохи швидкість нижче…

Загалом для того, щоб повідомлення не муляло Вам очі кожен раз при підключенні флешки, наступного разу, коли воно з’явиться, натисніть на нього і відкриється таке віконце:
Это USB устройство может работать быстрее

Це для Windows 7. Потрібно лише прибрати галочку.

У Windows XP потрібно зайти на вкладку Додатково і поставити галочку навпроти
Это USB устройство может работать быстрее

І все на цьому. Повідомлення “Це пристрій може працювати швидше” більше не буде з’являтися.