Як визначити модель ноутбука

502

Невелика стаття, яка допоможе Вам дізнатися модель Вашого (або чужого) ноутбука або нетбука. При цьому навіть не доведеться шукати коробку від нього або документацію (хоча це теж варіант). Може бути для когось це і здасться банальним або нецікавим або можуть виникнути питання виду “Та як так можна не знати модель ноутбука” або “Так ким треба бути щоб не впізнати таку просту інформацію”, проте насправді дійсно є такі ситуації, коли потрібно визначити модель нотбука, а подивитися начебто навіть і ніде. Загалом не буду довго мучити і перейду відразу до справи.

1) Дивимося на наклейку на самому корпусі де клавіатура. Може бути це і смішно, але буває що про неї забувають і не дивляться. Банальна неуважність.
Так само подібна наклейка може бути і на моніторі.

2) Як я вже писав вище, подивіться на коробку від ноутбука/нетбука. На ній продавці часто наклеюють цінники із зазначенням моделі та характеристик. А так само виробники можуть самі намалювати таке на коробці.
Можете подивитися і документи, але в них найчастіше дають одну документацію на всю серію, тому дізнатися модель шанс малоймовірний.

3) Перевертаємо ноутбук і дивимося, що там на дні. Найчастіше там присутній потрібна нам інформація.


4) Знімаємо акумуляторну батарею. Часто під нею теж можна подивитися модель ноутбука:
Как определить модель ноутбука

5) Дізнаємося з допомогою стандартних засобів Microsoft,

Для цього відкриваємо ” Командний рядок і вписуємо наступну команду:
wmic csproduct get name

Результат повинен бути такий:
Как определить модель ноутбука

6) Так само скористаємося звичайними засобами Windows. Підійде спосіб для Windows 7 і 8.

Клікаємо ПКМ з Мого комп’ютера, вибираємо Властивості і дивимося:
Как определить модель ноутбука

7) З допомогою програми AIDA 64 (колишній Everest) можна так само подивитися модель ноутбука.

Ця програма створена для того, щоб подивитися всю інформацію про комп’ютері і системі. Раніше вона була безкоштовна (коли ще Everest’му була), але тепер стала платною. Напевно занадто популярною стала і виробники вирішили денюшек заробити на ній…
Але у неї є пробний період в 30 днів, щоб насолодитися усіма принадами програми. але нам вона потрібна взагалі на пару хвилин, тому качаємо з офіційного сайту, а ще краще відразу з офіційної сторінки завантаження і дивимося.
Как определить модель ноутбука

8) За допомогою програми Belarc Advisor – Free Personal PC Audit можна дізнатися модель ноутбука. Вона безкоштовна, але не має підтримки російської мови, а до того ж розмір в 3 рази менше, ніж у попередньої з пункту 7.

Офіційний сайт

Сторінка завантаження

Завантажити останню версію

Качаємо, встановлюємо, запускаємо і отримуємо докладний звіт з безліччю динних. Але нам потрібен лише один блок «System Model»
Как определить модель ноутбука

На цьому у мене все. Думаю 8 способів для того, щоб подивитися і дізнатися модель ноутбука Вам буде достатньо.