Як записати відео skype

588

Дуже багато користувачів Skype хотіли б записати свою розмову або відео розмови з співрозмовником. Але сам скайп не надає таку можливість, тому доводиться в інтернеті шукати всілякі способи та програми. У цій статті я покажу вам одну безкоштовну програму з російським інтерфейсом, що функціонує досить стабільно і працює на всіх версія Windows (XP, 7, 8).

Для початку відразу ж посилання:

Офіційна сторінка

Завантажити завжди останню версію (близько 30 Мб)

На сторінці розробника можна почитати більш широку інструкцію та опис програми. Від себе лише додам, що можна записувати як тільки розмова, так і повністю відео. Можна зупиняти запис і ставити на паузу. Після закінчення розмови, програма перестане записувати.

В виду того, що програма надається безкоштовно, при установці вам буде запропонована установка додаткового ПЗ від рекламодавців. Тому будьте уважні і погоджуйтеся тільки на те, що вважаєте за потрібне.

Зразкові кроки установки, якщо Ви не хочете встановлювати інше, крім самої програми, повинні бути наступними:


Как записать видео skype

Как записать видео skype

Как записать видео skype

тут за бажанням
Как записать видео skype

Зрештою головне вікно програми буде наступним:
Как записать видео skype

кнопки запису і зупинки будуть недоступні, якщо скайп не запущений.
В цьому вікні можна відразу натиснути на запис (клавіша з гуртком) або вибравши зі списку Режим запису (Записувати всіх співрозмовників (якщо у вас конференція), Записувати тільки співрозмовників, Записувати тільки звук). Так само можете змінити шлях (папку) збереження файлу натиснувши кнопку Огляд…

У верхньому меню, нічого особливого немає, крім Інструменти – Автозапуск. Поставимо галочку на якому можна зробити, щоб програма запускалася автоматично при заході в Windows.

Так само в меню Інструменти цікавий пункт Опції:
Как записать видео skype

в якому можна змінити налаштування аудіо і відео.

Думаю більше про цю програму писати нічого. Інтерфейс простий і в ньому може розібратися будь-який користувач. Тим самим запросто зможе записати відео зі скайпу.