Де завантажити файли?

  409

  Дуже важливим рішенням є вибір місця, звідки ми будемо завантажувати файли програми. Завантажуючи файли з неофіційних каналів розповсюдження, ми можемо отримати їх модифіковані версії, які можуть бути нестабільними, а іноді навіть збагачені шкідливим кодом, заражающим систему.

  Де завантажити >>> надійні місця

  • . Найбезпечніший спосіб отримання файлів – це завантажити їх прямо з сайту виробника . Ми впевнені, що програма не буде змінено і буде працювати стабільно. Для перевірки повноти коду часто надаються контрольні суми файлів.
  • . Хорошим рішенням є використання надійних, що заслуговують довіри, спеціалізованих програмних ворталов . Тут ми також впевнені, що отримаємо чисті файли.
   Рекомендовані сайти з програмним забезпеченням:

   Где скачать установочные файлы? Где скачать установочные файлы?

   Где скачать установочные файлы? Где скачать установочные файлы? Где скачать установочные файлы?

  Звідки ми не завантажуємо >>> ненадійні місця

  • w sytuacji gdy można bez trudu pobrać je z zaufanych miejsc. інсталяційні файли, пов’язані з форумами warez / випадковими людьми, розміщені на хостингу rapidshare.com / hotfile.com спільно використовувані через мережу P2P торрент, емульсії і т. д. в ситуації, коли ви можете легко завантажити їх з надійних місць. Такі файли можуть бути небезпечними. В крайньому випадку, ви можете використовувати їх, але після завантаження оригінального файлу від виробника і порівняння контрольних сум. Якщо обидва однакові, файл є безпечним.

  Я попереджаю проти завантаження цього типу програмного забезпечення від ненадійних сайтів:

  • кодеки для мультимедійних файлів
  • плагіни для браузерів Flash Player

  Ми завантажуємо ці програми з офіційних сайтів виробників, тому що дуже часто випускаються підробки зі схожими назвами і доповненнями у вигляді троянів, викликають чуму недавніх часів >>> Qooqlle інфекція.