Недорогі та корисні товари з aliexpress: цифровий тестер, термофен, гравер та інші

77

Цифровий тестер

ціна: us $18.04 / 1293.12 руб .

У цифровому тестері ud24 з дисплеєм на 2.4 дюйма від китайського бренду hidance кожен майстер і рядовий любитель зможе знайти все, що потрібно для проведення вимірювань, починаючи з вольтметра, амперметра, і закінчуючи відмінним інтерфейсом, оснащеним портами usb, microusb і type-c. Крім того, є bluetooth для бездротової передачі даних на синхронізовані ios і android-пристрої, а також спеціально створене розробниками додаток e-test.

ціна: від us $10.98 / 787.05 руб.

Реклама

Заслуговує на увагу і цей мережевий розгалужувач від китайського виробника tissan, головною перевагою якого є наявність трьох євророзеток, доповнених відповідною кількістю usb-виходів. Ідеальний варіант в разі, якщо на робочому місці катастрофічно не вистачає точок доступу до електромережі.

ціна: від us $18.80 / 1347.59 руб .

Прекрасне доповнення до чайної церемонії являє собою автентичний глиняний набір в трьох різних варіантах, що складається з 4-х чашок, заварного чайника і спеціальної тканинної серветки для їх протирання. У комплекті до сервізу додається щільний текстильний футляр для зберігання і перенесення посудного приладдя, який для надійності застібається на блискавку.

Термофен

ціна: від us $13.04 / 934.71 руб.

Відмінне провідний пристрій для теплової обробки поверхонь, що працює від мережі 220 вольт, представлено в двох конфігураціях – з рідкокристалічним дисплеєм і без нього. До термофену додається кілька змінних насадок, що значною мірою полегшує роботу, включаючи обмежені умови. Максимальна потужність пристрою становить 750 ватт, температурний діапазон – 100-600 ℃.

ціна: us $23.20 / 1662.99 руб.

реклама

Підставка для чашок у вигляді восьминога з піднятими вгору щупальцями-стильне інтер’єрне рішення, яке прекрасно доповнить солодкий стіл, зробивши чаювання по-справжньому вишуканим. Для виготовлення аксесуара використовувався спеціальний смоляний склад. Розміри підставки становлять 27 х 27 х 19 см, що дозволяє компактно помістити її на заставленому столі. Не викликає нарікань і надійність» восьминога”, щупальця якого міцно утримують крихкий фарфор.

Гравер

ціна: від us $22.22 / 1592.74 руб.

Однією з відмінних характеристик гравера warsley є наявність сертифіката відповідності європейським стандартам, хоча у приладу і без нього чимало переваг. Серед них досить високий рівень потужності 480 вт і варіативність комплектацій, що називається, на будь-який смак і колір.

Крісло

ціна: us $120.28 / 8621.73 руб.

Бренд emperor camp пропонує навіть не крісло, а справжній трон для завзятого геймера! воно м’яке, стильне, ергономічне і регульоване у вертикальному напрямку за рахунок газліфта. Крім того, відхиляється на 155 градусів спинку обтягує зносостійкий кожзам. Також крісло може виконувати повний оборот на 360 градусів і запросто витримує вагу до 130 кг.додатково до всього, в комплект входять м’які подушки. У магазині представлені кілька варіантів колірного оформлення.

Друзі, ще багато інших відмінних товарів можна купити на aliexpress недорого, їх ви знайдете на каналі aliexpresso shop в телеграм, а також в групах вконтакте , однокласники і facebook