Нові категорії на сайті

594

Всім драсте зустрічайте нові категорії на сайті – це Софт для Windows і Залізо . У мене багато думок було з цього приводу. Спочатку навіть не хотів бо це не зовсім пов’язувалося з назвою і тематикою сайту. Хотів зробити окремо пару блогів з цієї тематики або в один вмістити, але потім подумав і вирішив що це в принципі та ж тема, що і Windows, особливо Софт. Ну а Залізо – це як би віддалене, але без нього і робота з Windows була б не продуктивною. Та й розширюватися все одно потрібно. Хоча думаю більше ніяких категорій робити не буду бо і з цими багато писанини часом.
Отже, про що ж ці категорії?
Думаю з назви і так зрозуміло про що, але поясню.
В Софті будуть статті про Корисне і Потрібне ПЗ (програмне забезпечення), яке дійсно потребує розголосу і поданні. Я не буду засмічувати цю категорію, наприклад про програми для злому ICQ або програмах які зможуть зашкодити вашому комп’ютеру або ноутбука. Будуть огляди програм, будуть статті про їх реальну користь, будуть порівняння аналогічних…Думаю цей розділ буде корисним.
Розділ про Залозі буде містити інформацію, корисну для роботи з Windows. Будуть огляди і порівняння материнських плат, відеокарт, жорстких дисках, як їх підключати і лагодити, як вибрати і замінити. Сподіваюся цей розділ теж буде потрібним.