Помилка Windows 0xc0000225

473

Якщо Ви одного разу включили комп’ютер, а він у відповідь при завантаженні видає повідомлення Система Windows не запускається. Можливо, це є наслідком останніх змін обладнання або програмного забезпечення або Status: 0xc0000225. Info: The boot selection failed because a device is required inaccessible. , то читайте цю статтю і дізнаєтесь як можна її виправити.

Першим ділом не потрібно впадати в паніку! Так, це тривожно, адже не хочеться перевстановлювати вінду, адже вона стала так дорога і містить в собі багато звичного.

Помилка виглядає так:


А якщо вибрати щось, то стає таке:
Ошибка Windows 0xc0000225

Найдієвішим виправленням і тут буде те, що потрібно завантажитися в безпечному режимі (швидко тиснути клавішу F8 при завантаженні до появи меню) і вибрати у списку Остання відома вдала конфігурація (додатково)
Ошибка Windows 0xc0000225

Після цього комп’ютер перезавантажиться і все повинно запрацювати.

Якщо це не допомогло, то можете скористатися пропозицією системи, а саме – спробувати відновити систему. Для цього потрібно інсталяційний диск Windows.
Включаєте комп’ютер, встромляєте диск і далі дотримуйтесь інструкцій. Але найчастіше це не допомагає…

Ну і останнє що ви можете зробити – це перевстановити windows вже…
Єдине що можу порадити – це встановлювати на інший локальний диск (не на той, де вже встановлена непрацююча система). Цим самим Ви збережете старі файли, а так само може зможете в подальшому відновити систему і знайдете спосіб.

Пишіть в коментарях якщо у Вас не вийшло здолати помилку 0xc0000225