Помилка “this may indicate a problem with this package” з кодом 2203 при установці програм

99

Помилки при установці програмного забезпечення можуть виникати не тільки через несумісність або відсутності в операційній системі необхідних програмі динамічних бібліотек. Джерелом проблеми можуть стати відсутність доступу до тимчасової папки профілю користувача, а також збої в роботі програмі-установника windows installer . Якщо при установці якого-небудь додатка ви отримали помилку з кодом 2203 .

І описом “this may indicate a problem with this package” , то знайте – її причиною, швидше за все, стали невірні права доступу на папку temp або збій реєстрації виконуваного файлу msiexec.exe .

Розбираємося з папкою temp

Тут ми не станемо розглядати всі причини неможливості отримання доступу інсталятором встановлюваного додатки до папки temp , вони можуть бути різні, в тому числі наявність кирилиці і прогалин в імені користувача, краще відразу перейдемо до дієвих рішень.

Якщо ім’я користувача у вас англійське або російське, але без пробілів, для початку слід перевірити права доступу на тимчасову папку профілю.

Перейдіть в провіднику в розташування % userprofile%appdatalocal , знайдіть папку temp і відкрийте її властивості.

Перейдіть на вкладку «безпека ” , натисніть кнопку «змінити» .

Потім натисніть “додати” .

І введіть в поле обираних об’єктів ” все ” . Натисніть ” ok ” .

Далі, вже у вікні дозволів для групи temp відзначте прапорцем пункт «повний доступ» і послідовно збережіть всі налаштування.

Якщо в імені користувача у вас є кирилиця і використовуються прогалини, тимчасову папку краще буде відразу змінити.

Створіть окрему папку temp , наприклад, в корені системного диска, потім відкрийте командою systempropertiesadvanced і викличте натисканням однойменної кнопки вікно «змінні середовища» .

Це вікно має дві області: у верхній виводиться список призначених для користувача змінних, в нижній — змінних системних.

У тій чи іншій області знайдіть змінні temp і tmp і замініть їх значення повним шляхом до нової темпоральної папки.

Перереєстрація системного установника

Якщо помилка виникла при установці програми з msi -файлу, можливо, щось не так з системним установником windows installer .

Перереєстровуйте його, для чого в запущеній від імені адміністратора командному рядку виконайте спочатку команду:

msiexec / regserver