ASPI драйвера

  250

  ASPI (Advanced SCSI Programming Interface) – це драйвер, який відповідає за правильну роботу і підтримку пристроїв SCSI, рекордерів і пристроїв читання CD-ROM, що працюють з шиною IDE. Він не залежить від обладнання і є лише «мостом» між програмою і пристроєм. Відсутність цього драйвера або його пошкодження можуть призвести до того, що система / програми запису / наприклад, Clony XXL, IsoBuster перестануть бачити пристрій читання і запису CD-ROM, незважаючи на те, що в диспетчері пристроїв приводи будуть видні без проблем з сигналізацією.

  завантажити: ASPI.zip драйвер

  У комплект поставки входять: драйвери ASPEC Adaptec v4.71.2, ForceASPI v1.8, wnaspi32.dll Nero, Frog Aspi 0.29.4, перевірка ASPI.

  FrogASPI – це незалежний контролер ASPI, альтернатива Adaptec / Nero. Його можна використовувати для роботи з будь-записуючої програмою, правильно підтримує пристрої USB / Firewire. ASPI для XP / Vista / Windows 7. Він не призначений для Windows 9x.
  Установка драйвера: ми змінюємо ім’я файлу FrogAspi.dll на WnAspi32.dll і замінюємо знайдені в системі копії файлу wnaspi32.dll на C: WINDOWSsystem32 (32-бітні системи), C: WindowsSysWOW64 (64-бітні системи) і в папках програми, що вимагає такої драйвери, такі як C: Program FilesNeroNero 7CoreWnaspi32.dll