Експерти рбк назвали 9 перспективних токенов, які виростуть в ціні з початком нового альтсезона

14

Ціна біткоіни знову подолала знакову позначку в $55 000. Заява глави фрс сша джерома пауелла про те, що американська влада не планує вводити пряму заборону на цифрові валюти за сценарієм китаю запустило черговий виток зростання курсу першої криптовалюти. Також цьому посприяла активність великих інституційних інвесторів, які прагнули накопичувати великі обсяги криптовалюти на своїх гаманцях.

У такій ситуації інвестори очікують швидкого пришестя чергового сезону альткоінов, під час якого деякі токени цілком здатні збільшити свою вартість в кілька разів. Авторитетне видання рбк вирішило дізнатися у експертів з криптовалюта, які альткоіни є найбільш перспективним варіантом для інвестицій.

На думку фахівців, стрімкого злету котирувань альткоінов варто очікувати тільки після уповільнення зростання головної криптовалюта. За словами старшого аналітика bestchange.ru микити зуборєва, це трапиться не раніше кінця 2021-початку 2022 року. При цьому, головним драйвером зростання ринку має послужити оновлення біткоіни свого історичного максимуму вартості.

В якості найбільш перспективних токенов експерти назвали поточних лідерів ринку в особі ethereum, cardano, binance coin і solana, а також міцні проекти з топ-50 coinmarketcap, на зразок uniswap, chainlink, filecoin, polkadot, chiliz і litecoin. На думку фінансового аналітика кріптобіржі currency.com після істотного зростання лідерів ринку варто очікувати подорожчання і більш ризикових активів, на зразок монет defi і мемних токенов.