Samsung може відмовитися від релізу galaxy s21 fe — винен дефіцит чіпів

18

За останніми даними компанія samsung electronics має намір відмовитися від заходу, присвяченого прем’єрі щодо доступного флагмана galaxy 21 fe, проведення якого раніше намічалося на жовтень. Під питанням і сама поява смартфона в продажу.

Androidauthority.com

Як повідомляє південнокорейське видання ddaily, пріоритет може бути відданий опинився надзвичайно популярним новому флагману galaxy z flip3. «ми скасували galaxy s21 fe online unpack, що планувалося в середині жовтня. Ми розглядаємо саму доцільність випуску смартфона”, – цитує портал неназваного представника samsung.

Очікувалося, що galaxy s21 fe будуватиметься на тій же флагманській мобільній платформі qualcomm snapdragon 888, що й інші смартфони лінійки s21. При цьому серія fe традиційно дешевше інших моделей s-серії за рахунок економії на деяких компонентах.

Видання стверджує, що причина перегляду виробничої політики в тому, що новий складаний galaxy z flip3 продається «занадто добре». Заводи не справляються з напливом замовлень, а дефіцит мікрочіпів триває. Z flip3 використовує той же snapdragon 888, що і galaxy s21 fe. Імовірно з цієї причини samsung electronics може повністю відмовитися від релізу очікуваної цінителями традиційних смартфонів моделі.

Компанія не вперше відмовляється від випуску одного смартфона на користь іншого. Цього року не вийшов черговий смартфон серії galaxy note, замість нього покупців закликають купувати galaxy z3 і galaxy s21 ultra. Випуск s21 fe міг позначитися на доступності чіпсетів для більш дорогих і маржинальних для компанії смартфонів і, звичайно, частково відвернув би увагу від серії galaxy s22, яка дебютує в наступному році.

Варто відзначити, що офіційного оголошення про скасування релізу galaxy s21 fe від samsung поки не надходило і новина з’явилася тільки кілька днів після того, як з’явилися відомості про відновлення масового виробництва s21 fe. Не виключено, що одна новина не суперечить іншій. Бюджетний флагман можуть випустити лише для деяких регіональних ринків, де, можливо, він буде продаватися активніше, ніж модні розкладачки.