Всередині компанії Microsoft почалася робота над Windows 10 Redstone

467Вже через кілька тижнів ми побачимо першої серйозне оновлення для Windows 10. Ми називаємо його осіннім оновленням або Windows Threshold 2. Воно представляє із себе пакет виправлень, поліпшень і нових можливостей для користувачів, які розробники не встигли завершити до моменту виходу Windows 10 для ПК 29 липня цього року. Друге оновлення для Windows 10 повинно бути більш масштабним, порівнянним з оновленням Windows 8 до Windows 8.1. Воно носить кодове ім’я Redstone. І робота над ним розпочалася.

Ґрунтуючись на інформації зі своїх надійних джерел, наші колеги з WinBeta повідомляють про те, що в даний час компанія Microsoft переходить від стадії планування розробки Redstone безпосередньо до створення продукту. Протягом останніх двох місяців всередині компанії кипіла робота по плануванню роботи над Windows 10 Redstone. Коли саме ми зможемо дізнатися більше про нової версії Windows 10, інформації поки немає. Також невідомо, коли учасники програми Windows Insider почнуть отримувати нові збірки наступної версії Windows 10.

Передбачається, що складання Windows 10 Redstone будуть компілюватися з номерами Windows 10 Redstone 11xxx в гілці rs1_onecore_mqbase1. Нагадаємо, що в даний час складання осіннього update 10 з’являються в гілках, які починаються з th2. Перша збірка Windows 10 Redstone повинна з’явитися найближчим часом, але вона буде доступна для вузького кола розробників. Сподіваємося, що в найближчі місяці Microsoft розкриє подробиці про нову версію Windows 10. Для всіх користувачів вона повинна вийти влітку 2016 року.