Творець “примари будинку на пагорбі” із задоволенням зняв би фільм жахів по “зоряним війнам”

19

Майк фланаган, найбільш відомий за серіалами netflix “привид будинку на пагорбі” і “опівнічна меса”, розповів про своє бажання зняти фільм жахів в далекій-далекій галактиці. “сьогодні вранці мене розбудив землетрус, і я кілька хвилин сидів і думав: “я б дуже хотів зняти фільм жахів у всесвіті” зоряних воєн”, – написав фланаган в твіттері.

Кілька відомих людей підхопили його ідею-в тому числі елайджа вуд і актор жахів джеффрі комбс. Актор “опівнічної меси” рахул кохлі навіть зухвало відповів:” ти читав мій щоденник”, супроводивши його фотографією понівеченого штурмовика. Як доказ концепції, краще і бути не може.

Як і очікувалося, шанувальники з нетерпінням чекають, коли фланаган візьметься за “зоряні війни”. “зроби це, дісней”, – сказав один з фанатів. Інший підтримав думки багатьох, сказавши: “мені потрібно це вчора”. Але на жаль для тих, хто сподівається, що” зоряні війни ” налякають нас до одурі, у фланагана вже є кілька великих проектів у розробці.

У фланагана вже у виробництві фільм “опівнічний клуб”. Адаптація роману крістофера пайка повинна вийти на netflix в найближчому майбутньому, а зйомки почалися на початку цього року. Керівник студії жахів також працює над “падінням будинку ашерів”, восьмисерійним антологічним серіалом, заснованим на творах едгара аллана по.