Доповнення для відомих браузерів

375

Доповнення (розширення) в браузерах – під цим, в основному, розуміють плагіни.

Для чого потрібні плагіни? Для того, щоб розширити функціональність Вашого браузера за рахунок їх застосування.

На сторінках цього сайту, я завжди Вас закликаю до того, щоб скачувати програми з офіційних сайтів. Це безкоштовно і Ви не потрапите на шахрайські посилання і не зрозумієте” віруси.

Ось і зараз я даю Вам посилання на сторінки завантаження розширень і плагінів і тем оформлення для найбільш популярних браузерів з офіційних джерел:

 • Opera (Опера)
 • Mozilla Firefox (Мозілла Фаєрфокс)
 • Google Chrome (Гугл Хром) . На цьому сайті можна завантажити доповнення не тільки для Хрому, а для всіх браузерів на движку Chrominium – який перший почав використовувати всюдисущий Гугл. Це такі браузери як: “Інтернет” від Mail.ru , Yandex браузер, “Nichrome” від Rambler, SRWare Iron, Comodo Dragon та інші.

  Але тут є один нюанс – не всі доповнення потрапляють в офіційний сайт браузера. Там розміщуються лише ті, які пройшли перевірку від розробника. Звичайно, за цим показником можна судити те, що не потрапляють ті у кого помічені несправності, віруси, некоректність роботи та інше (хто знає на що орієнтуються модератори доповнень на перевірці). Але все ж є деякі доповнення, які цілком гарні і не несуть ніякої шкоди, а їх не пропускають на офіційний сайт розробників.
  Наприклад, існує такий чудовий плагін – SaveFrom.net helper (помічник), який дозволяє скачувати музику і відео з популярних соц. мереж, а так само з YouTube.com, RapidShare.com і більше 40 інших сайтів. Начебто відмінний плагін, але в Гугл Хромі його не схвалили і немає в додатках. Хоча в Опері і Мозилле він розташований на оф. сайти за посиланнями вище. І для Хрому (а точніше для тих браузерів, на основі яких він працює) його можна завантажити з офіційного сайту розробника.
  І таких розширень і доповнень сила-силенна – я маю на увазі тих, які хороші, а оф. сайти, що їх не схвалюють чомусь.

  Ось такі доповнення і плагіни, розширення і теми можна качати вже з інших сайтів. От тільки тут Ви ризикуєте нарватися на неприємності” і встановити зовсім не те, що очікували. Тому потрібно бути обережніше, вибираючи сайт звідки завантажити і встановити плагін / доповнення / розширення / тему.

  Ну і наостанок – плагін, розроблений американськими розробниками, дозволяє забороняти збір інформації з браузера.
  Думаю багатьом не подобається, коли про Вас хтось щось дізнається і передає третім особам (чого тільки варті чутки в реальному житті ).
  Так от, в інтернеті це теж присутня.
  Якщо хто не знав, то браузер Google Chrome збирає всю інформацію про відвідані Вами сайтах і відправляє їх у свій центр статистики. Робиться це для благих цілей (як вони самі стверджують), щоб бути в курсі що хоче відвідувач інтернету. Може вони ще для чого це збирають – хто їх знає…

  Ось типовий випадок.
  Набираєте в пошуковику фразу “як заробити мільйон”, потім посерфили по сайтах. Переконалися, що просто так нічого не зробити, засмутилися і закрили браузер. Потім, через години або дні, Ви просто блукаєте по сайтам і з подивом виявляєте, що у рекламі, яка часто присутня на сайтах у різних місцях, Вам пропонують заробити мільйон з повітря.
  “Так як вони це дізналися?!” Містика? Ні вже. Просто збір інформації. Браузер передав непомітно ваш запит сервіс статистики, потім вони передали цю інформацію потенційним рекламодавцям, а ті в свою чергу “вислідили” Вас та Ваш браузер і “впихнули” Вам рекламу.
  От тільки серед всієї цієї каруселі – Ви опиняєтеся ніби “лохом”. Всі гроші отримали, а Ви можете і вірус заробити, зазіхнувши на закличний банер.

  Але не думайте, що це тільки Гугл Хром так робить. Йому просто не пощастило і його швидко “спалили” LOL
  Виявляється всі популярні браузери збирають і передають цю інформацію непомітно для Вас! Ну правильно, треба ж якось заробити…

  І ось, розумні дядьки з Америки, розробили спеціальний плагін, який дозволяє блокувати такий збір статистики. І розробили його для всіх браузерів, а так само для iOS
  как запретить браузерам собирать данныеяк заборонити браузерам збирати дані

  Єдиний його недолік – він англійською, але з перекладачем можна розібратися. Спочатку він налаштований на англійські компанії, тому можна сміливо виділити все і заблокувати:
  как запретить браузерам собирать данныеяк заборонити браузерам збирати дані

  тепер у правому верхньому кутку з’явиться значок плагіна, який показує скільки запитів було звернено для збору інформації.
  При кліці на ньому показуються всі ці компанії і ті, які заблоковані, будуть перекреслені
  как запретить браузерам собирать данные

  (на прикладі мій сайт і він заблокував збір даних для лічильників на сторінці)

  Якщо хочете більш детально ознайомитися з сайтами, які він заблокував натисніть на посилання more info, яка знаходиться навпроти кожного посилання. Буде відкрита сторінка на сайті розробника з інформацією про компанії, англійською мовою.
  до речі, щоб перекладати сторінки з однієї мови на іншу, можна так само встановити плагін

  Ну і власне посилання на цей плагін з офіційного сайту , який так само присутній і на оф.сайтах плагінів розширень і доповнень розробників браузерів.