Опубліковано новий трейлер tails of iron

95

Видавець united label і студія odd bug studio опублікували новийтрейлер пригодницької рольової гри tails of iron.

Tails of iron — це пригодницька рольова гра з намальованою отрукі графікою і безкомпромісною бойовою системою в антуражехмурого, пошарпаного війною світу. Граючи за реджі, спадкоємцяакрисиного престолу, ви повинні будете врятувати своє королівство іізгнать войовничий клан жаб, на чолі якого-лютийбородавк зелений.

Мандруючи по оманливо затишному казковому світу, ви зустрінетеколоритних персонажів, готових підтримати вас в цьому поході. Апомощь вам точно знадобиться, будь то рецепти нових страв — креслення зброї і обладунків-або навіть броньований кротомобіль!

Подолайте свої страхи. Врятуйте своїх братів. Поверніть себекоролевство.

Ваша пригода починається…

безкомпромісна бойова система королівство повно загроз: вам зустрінуться жаби-зомбі, велетенські істоти і безліч інших лютих тварюк. Щоб взяти верх надсилами зла, до кожного супротивника потрібно знайти свій підхід! ксчастью, у вашому розпорядженні безліч смертоносних здібностей, в тому числі парируючі удари і потужні добивання, не кажучи вже одальнобойних атаках з використанням вірного лука.

небезпеки на кожному розі вас чекає грандіозний похід по щурячому королівству в стилесредневекового фентезі, і в цій пригоді вас всюди будетсупроводжувати закадровий оповідач, що говорить глибоким хриплимголосом дуга кокла (легендарний актор озвучування рольових ігор).побічні завдання обіцяють вам додаткове золото, а остроглазийспутник допоможе здолати ворога на полі бою.

тактичний простір бойовий стиль реджі можна підлаштовувати під ситуацію. Важка бронякраще захищає від ворожих атак, але запитайте себе: чи готові випожертвувати маневреністю? окрема тема для розмови-чемсражаться. Сокира завдає нищівних ударів, зате спис дозволяє швидше проводити атаки. Або ж ви віддасте перевагу старий добрий меч-зброю на всі випадки життя?

сутички з лютими босами на цих землях небезпека таїться за кожною поганкою, поетомунавостріть вуха і заточите клинок, щоб черговий бос не засталвас зненацька. Сутичка з кожним з таких земноводних велетнів, холоднокровних у всіх сенсах слова, являє собойнеповторімое випробування, і міцний комплект обладунків – це лішьмала частина того, що вам знадобиться для перемоги.

готуйте страви, куйте зброю, майструйте обладунки фортеця реджі також служить домом його братам: рем-рему, бам-баму ідугу. З інгредієнтів, здобутих вами в ході подорожей, рем можеприготувати блюдо, що підвищує ваш запас здоров’я. Бам способенсоздавать нову зброю і обладунки: потрібно тільки принести емусоответствующіе креслення. Ну а дуг буде розповідати вам про новихпоручениях, доступних в різних регіонах королівства.

  • безкомпромісна бойова система, натхненна іграмиіз серії dark souls та іншими представниками цього жанру. Вампредстоіт освоїти перекати, парируючі удари і потужні удари!
  • повне загроз королівство, що налічує шість природних зон, кожна зі своїми таємними стежками і секретами.
  • захоплююча розповідь з закадровим оповідачем, що говорить глибоким хрипким голосом легендарного дуга кокла.
  • тактичний простір: ви зможете підлаштувати стиль бою завдяки великому арсеналу зброї ідоспіхів.
  • загін хоробрих супутників, готових підтримати вас у своїх завданнях.
  • побічні завдання, за виконання яких ви будетеполучать додаткове золото.
  • особливі креслення, що дозволяють майструвати новоесмертоносное зброю.
  • рідкісні інгредієнти, з яких можна приготуватиблюда, що підвищують запас здоров’я.
  • сутички з лютими босами-велетенськими воєначальниками клану жаб.
  • мальовничий казковий світ, з любов’ю намальований отруки.

Tails of iron вийде 17 вересня 2021 року на playstation 5, xboxseries, playstation 4, xbox one, nintendo switch і pc (steam).