Розкриті нові деталі і скріншоти хардкорного екшену elden ring

91

0

Представники кількох зарубіжних видань нещодавно змогли відвідати закриту демонстрацію рольового екшену elden ring, що розробляється японською командою fromsoftware. Пізніше вони вирішили поділитися своїми враженнями з читачами. Розробники також опублікували нові скріншоти проекту.

За словами журналістів, головною особливістю гри виявиться великий відкритий світ, виконаний в стилі останніх частин assassin’s creed або the witcher 3: wild hunt, тобто гравці практично з самого початку можуть піти в будь-яку сторону. Однак в грі все ж існує якийсь рекомендований шлях.

У грі з’являться підземелля, причому не згенеровані випадковим чином, а створені вручну. У них можна зіткнутися з великою кількістю ворогів і пасток, зате вдасться відшукати чимало цінних скарбів. Зрозуміло, не обійдеться і без невидимих стін. З’являться також легендарні “данжі” колосальних розмірів.

Якщо попереду знаходяться противники, то необов’язково йти через них напролом – можна відшукати секретний обхід. Однак він теж по-своєму небезпечний, наприклад, має вузькі доріжки, з яких можна легко зірватися і впасти в прірву.

Система бою змінилася не дуже сильно і являє собою щось середнє між повільними битвами з dark souls і стрімкими битвами з sekiro: shadows die twice. З останньої також запозичили систему стелс.

Для переміщення по світу можна використовувати точки втраченого світла, які є аналогами багать. Буде і аналог берегині-молода дівчина на ім’я меліна, яка допоможе в розвитку героя. З’явиться також окрема локація-хаб з союзними персонажами. Нагадуємо, що реліз elden ring відбудеться 21 січня наступного року на комп’ютерах, а також консолях поточного і минулого поколінь.