Якісна Bluetooth-колонка від компанії Bose

326

Дротові колонки вже давно і міцно увійшли в наш побут. Переносні пристрої для прослуховування музики ще не мають такого авторитету. Почасти це є «заслугою» вуличних підлітків, які часто їх використовують в нічний час, включаючи гучність на максимум.

Тому багато хто, почувши щось про переносні колонки, не можуть неупереджено сприймати інформацію про цих гаджетах. Насправді це дуже зручні і потрібні вироби, що можна довести на прикладі однієї з них – Bose SoundLink Revolve.

Домашнє застосування

Меломани, які живуть в квартирах і будинках, практично завжди використовують стаціонарні стереосистеми. Головна причина цього криється в хорошій якості звучання, яке видають подібні апарати.

Свої переваги в домашньому використанні має Bose SoundLink Revolve. Громіздку стереосистему не дуже зручно переміщати з кімнати в кімнату, особливо це актуально, якщо квартира велика. Тому портативність Bluetooth-колонки в такому випадку, виступає на перше місце.

Її легко перенести в будь-яке приміщення. Зручно слухати музику навіть на кухні, наприклад, під час миття посуду. Бездротова колонка видає потужне звучання, тому шум води їй не перешкода. Також не будуть впливати на роботу Bluetooth-колонки Bose SoundLink Revolve звуки, що видаються пилососом або пральною машиною. Побоюватися за безпеку самого пристрою не варто. Воно оснащено захистом від вологи у відповідності зі стандартом IPX4, виготовлене з матеріалів високої якості.

Це не означає, що колонку можна сміливо топити в воді, але попадання бризок вона не боїться.

Зручно скрізь

Продукція компанії Bose знайома не тільки своєю якістю, але і звучанням. Воно соковите і басовите, але в міру. Розглянута акустична система Revolve характерна відтворенням об’ємного і обволікаючий звуку. Цьому сприяє наявність корпусу відповідної форми. Він має форму бочки, що дозволяє звуку поширюватися на всі 3600 навколо.

Звичайно не варто розглядати даний пристрій як заміну потужної стереосистеми, технології ще до цього не дійшли. Однак, для відпочинку в невеликій компанії, її використання буде саме те, що треба. Ще краще, якщо вдасться об’єднати в одну систему кілька АС Revolve. Тоді звук буде яскравіше і голосніше, його об’ємність краще. Всім буде весело і сусідам гучність сильно не завадить.

Корисно взяти з собою цей гаджет під час відпочинку на свіжому повітрі. На природі він буде особливо незамінний в силу незалежності від наявності джерел живлення. Обережність при його використанні слід проявляти у дворі багатоповерхового будинку. Не всім мешканцям будинку може сподобатися гучна музика у вечірній час.

Під час подібних заходів є ймовірність частого переміщення Bose SoundLink Revolve з одного місця на інше. Колонку можуть випадково упустити або намочити. Однак, як було сказано вище, за її безпеку не варто побоюватися. Вологи і дрібних пошкоджень вона не боїться. Тому її можна експлуатувати в будь-який час року, навіть взимку.

Також апарат сподобається любителям фітнесу під відкритим небом. При пробіжках краще використовувати навушники, але під час виконання вправ на місці, бездротова колонка незамінна. Головне вибрати оптимальний рівень звуку, щоб іншим не зіпсувати настрій його гучністю.

Інші форми застосування

Bluetooth-колонка може застосовуватися не тільки для розваг, вона легко надасть допомогу діловим людям. Її можна встановити в офісі, спортивному або актовій залі. Скачавши спеціальну програму, доступно використовувати пристрій при проведенні переговорів, відеоконференцій.

Не варто забувати, що дана колонка розумна. Вона має не тільки якісним звуком, але і відповідним функціоналом. Наприклад, під час роботи по дому, користувач згадав про необхідність обговорення з колегою важливого питання. Скориставшись послугами голосового помічника, легко знайти номер його мобільного телефону, подзвонити йому, щоб обговорити проблему.

Любителі подорожей оцінять по достоїнству Bose SoundLink Revolve. За допомогою цієї АС можна послухати приємну музику або подивитися фільм в купе поїзда або в номері готелю.

В даному випадку, на перше місце виступають можливості його транспортування. Виріб компактно, не займає багато місця, максимальний його габарит по висоті дорівнює 15 см. Вага колонки всього 660 грам. Автономність роботи становить 16 годин. Просто подарунок.

Джерело: http://proplay.com.ua/